Presunúť na hlavný obsah

Sexuálne polohy, ktoré ženy nemusia: Toto v spálni nerobte, pokiaľ nechcete odradiť svoju polovičku

Partnerské vzťahy

Niektoré sexuálne polohy, my ženy skrátka nemusíme. O ktoré ide a kedy cítime v posteli maximálny diskomfort?

1. Sex v sprche

Sex v sprche znie veľmi romanticky a ženy to môže spočiatku baviť. Ale to rýchlo pominie a na rad prichádza skutočnosť, že voda je anti-lubrikant a tento typ sexu v stoji je veľmi nepohodlný. Preto si ho v zásade veľa žien nekladie do rebríčka obľúbenosti, práve naopak. 

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

2. 69

Muži túto polohu milujú, no ženy to majú presne opačne. Prijímanie potešenia a sústredenie sa na to, aby ste ho súčasne rozdávali, v skutočnosti vedie k rozpačitému zážitku. Obzvlášť u nežnejšieho pohlavia. Ženy navyše, milujú nadväzovanie očného kontaktu, čo v tejto polohe ani náhodou nehrozí.

3. Lyžica

Toto ženy takisto nemusia. A dôvod je celkom jednoduchý. Žiadna žena nemá rada polovičnú penetráciu. Ďalej táto poloha nevedie ani k žiadnej stimulácii klitorisu. Lepšou možnosťou je vyskúšať zmenenú polohu lyžice.

4. Fúrik

Tu si žena ľahne na brucho a muž jej zdvihne nohy. Potom chlap drží jej kolená vo výške pása a póza sa zdá byť podobná pozícii v doske. Pokiaľ ste však obaja nestrávili hodiny v posilňovni, aby ste zvýšili svoju výdrž a svalovú silu, toto nie je cesta. A v tomto prípade dokonca ani pre muža. 

5. Doggy style

Naozaj veľké percento žien nenávidí psí štýl, pretože v tejto pozícii môžu muži s väčšími penismi ísť hlbšie, rýchlejšie a to môže byť nepríjemné. Rovnako táto poloha tiež nie je práve tou, že by sa žena v nej cítila nejako sexi. 

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Ktorá poloha je Vaša najmenej obľúbená?

spolu hlasovalo 453 ľudí

2. 69
91
4. Fúrik
193