Presunúť na hlavný obsah

Sú nielen empatickí, ale vždy hovoria pravdu: Ktorým mužom môžete absolútne dôverovať?

Partnerské vzťahy

Daní muži sú najmä v dnešnej dobe takou malou vzácnosťou. Sú totiž stelesnením pravdovravnosti a emocionálneho pokoja. Ak ich teda máte po svojom boku, môžete si blahoželať.

Strelec

Ohniví Strelci neznášajú klamstvá. Nikdy nie sú neúprimní vrámci svojich pocitov, myšlienok a emócií, takže očakávajú, že ľudia sa budú prejavovať rovnako. Automaticky si o vás budú myslieť menej od chvíle, keď vás prichytia pri prvom klamstve. Majú akýsi radar na odhaľovanie klamárov. Ale práve táto ich úprimnosť ich často dostane do problémov.

Neprehliadnite: Na záchranu manželstva som sa nechala prehovoriť na tento sex: Jeden moment a rýchly koniec všetkého

Napriek tomu, s tým nikdy neprestávajú a sú maximálne úprimní. Aj keď zistia, že už vo vzťahu s vami nechcú byť a vedia, že vám tým ublížia, volia pravdu. Pre nich je skrátka prvoradá. Obzvlášť, keď sú už vo veku, kedy sú vyzretí a majú niečo za sebou. V mladosti sa totiž stáva, že sa radi predvádzajú. Predsa len sú tiež radi stredobodom pozornosti.

Panna

Títo muži sú od prírody perfekcionisti a nie sú schopní žiť sami so sebou, ak nie sú čestní. Na rozdiel od Strelca, dokáže byť toto hviezdne znamenie aj dosť diplomatické. Väčšinou nepovedia prvé, čo im napadne. Posudzujú situáciu, zvažujú dobré a zlé a potom povedia niečo nahlas. Panny sa snažia udržať rovnováhu, pretože chcú byť úprimné, ale tiež nechcú zraniť svojich blízkych.

Mohlo by vás zaujímať: Mali sme sex pomaly denne, napriek tomu som chcela viac: Nakoniec som však zistila o sebe krutú pravdu

Táto povaha ich často vedie k tomu, aby sa vyhýbali konfrontáciám akéhokoľvek druhu. Patria medzi čestné znamenia zverokruhu a zároveň sú ohľaduplní a láskaví. A toto je veru naozaj vzácna kombinácia. Keď ich teda máte pri sebe je to skutočne veľké šťastie. 

Máte s mužmi narodenými v týchto znameniach rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 277 ľudí

Áno
148
Nie
129