Presunúť na hlavný obsah

Už čoskoro nás čaká ďalší spln: Aprílový spln bude v znamení Škorpióna, prinesie výzvy v oblasti vzťahov či intimity

Zábava

V apríli dôjde k splnu dňa 24.4. a bude sa niesť v znamení Škorpióna. Počas neho by malo podľa astrológie nastať uvoľnenie minulosti a prijatie nových začiatkov.

Spln je každý mesiac obdobím, ktoré vplýva nielen na prírodu, ale aj na človeka, ktorý je jej neodmysliteľnou súčasťou. Ak patríte medzi citlivé osoby práve počas splnu, zbystrite pozornosť. V apríli nás čaká tzv. ružový spln, ktorý otvára nové možnosti, výzvy a osobné transformácie. 

Čítajte tiež: Ľudia narodení v týchto znameniach sa dožívajú najvyššieho veku: Čo ich k tomu predurčuje?

Spln v znamení Škorpióna 

Škorpión so sebou nesie do tohto splnu vášnivú energiu a intenzívne prežívanie všetkého druhu. To môže zvestovať silné a hlboké zážitky. Preto sa odpútajte od minulosti a s čistým štítom sa nebojte prijať nové, hlbšie, intenzívnejšie emócie, ktorými vás dokážu blízki strhnúť. Siahnete si vo svojich emóciách tak hlboko ako nikdy za posledné mesiace. 

Čakajú vás veľmi tajomné dni, ktoré sa do veľkej miery budú točiť okolo intimity, vášne a silných pocitov, ktoré nebudete vedieť a chcieť ovládať. Oddajte sa im. Je to čas ideálny na ponorenie sa do hĺbky svojej duše s tými najlepšími úmyslami. 

Veští uvoľnenie minulosti a prijatie nových výziev

Aprílový spln sa viaže na osobnú transformáciu a usporiadanie vlastného života, no s tým súvisia aj vzťahy s ostatnými ľuďmi. Počas týchto dní sa odporúča odpútať od minulosti, nenosiť si to, čo už bolo povedané a urobené. Nezmeníme to. Čas plynie. Treba sa sústrediť na nové začiatky a výzvy. Jedna vec je veriť sám sebe a druhá vec je mať dobré medziľudské vzťahy. A práve na nich sa oplatí zapracovať a prehĺbiť ich. Snažte sa otvoriť osobám vám blízkych čo najviac a nadviazať s nimi silnejší, hlbší vzťah. Bude to mať veľký vplyv na váš život. 

Neprehliadnite: Muži, ktorí najmenej podvádzajú ženy sa narodili v týchto 4 znameniach: Po ich boku vás čaká šťastná budúcnosť