Presunúť na hlavný obsah

Môj muž mi vyčítal, že ho uháňam v sexe: To, o čom iní muži snívajú, považoval on za moju úchylku

Sex

Svoje sexuálne túžby nedokážem ovládať a hoci by sa mohlo zdať, že môj muž bude z toho nadšený, opak je pravdou a poriadne nám to komplikuje vzťah.

Iní muži o takomto sexe len snívajú

S Karolom sme spolu už nejaký ten rok a doteraz som mala pocit, že si v sexe rozumieme. Vždy mi hovoril, aké má šťastie, že mám také libido a že iní muži o takomto sexe len snívajú. Mali sme sex každý deň a niekedy aj 2 až 3-krát za deň. Mne to prišlo bežné, nikdy som sa nezamýšľala nad tým, že niekto to má inak alebo že ľudia majú sex aj raz za dva týždne a podobne. 

Čítajte: Mohli sme sa stretávať len na služobkách: Sexovali sme nonstop a napriek tomu nikdy nemal dosť, toto bol dôvod

Vyčítal mi, že ho v sexe uháňam

Asi po roku mi začal vyčítať, že jediná vec, na ktorú stále myslím je sex. Hovoril mi o tom, že to už trochu preháňam a že sa niekedy cíti, akoby som ho uháňala a bola stále s niečím nespokojná. Hovoril mi, že mi jednoducho takýmto tempom nevládze a že si mám niekoho nájsť. Dotklo sa ma to. Môj muž mi ponúkal, aby som si niekoho našla popri ňom. Nemal problém sa o mňa s niekým deliť v sexe a to mi prišlo veľmi ponižujúce, ale aj smutné. Mala som pocit, že ma vôbec nemiluje. Veď predsa, toto neurobí muž, ktorému na vás záleží.

Považoval ma za ženu, ktorá má zrejme úchylku

Vysvetlil mi to tak, že mám zrejme úchylku a mala by som si nájsť niekoho na pravidelné sexuálne radovánky, aby som ho nevyčerpávala. Hovoril mi, že mu beriem veľmi veľa energie a bude rád, keď moje „úchylné“ sexovanie nebude môcť toľko absolvovať. Samozrejme, záver ma úplne dostal. Nič nebolo len tak. Druhá polovica sa niesla v duchu, že aj on si nájde „normálnu“ milenku na sex. Budeme tak vo vzťahu, ale každý bude môcť mať milenca či milenku na „obšťastňovanie“. Veľmi ma tým zrazil na zem a začala som o sebe ako o žene pochybovať. Čo zlé som urobila? Ako mám ovládať svoje sexuálne pudy? Zrazu mám pocit, ako keby som urobila niečo zlé pričom sa hovorí, že všetci muži na svete túžia po sexe tak často, ako to je len možné... 

Neprehliadnite: Muži, ktorí najmenej podvádzajú ženy sa narodili v týchto 4 znameniach: Po ich boku vás čaká šťastná budúcnosť