Presunúť na hlavný obsah

Muži narodení v týchto znameniach patria medzi najúspešnejších: Emócie však v sebe potláčajú, preto nemávajú šťastné vzťahy

Partnerské vzťahy

V pracovnej sfére sa radia medzi tých najlepších. Nakoľko však v sebe často potláčajú emócie, ich vzťahová oblasť nie je až taká ružová.

Baran

Na prvom mieste je ohnivý a dynamický Baran. Títo muži sú známi svojou nezastaviteľnou hnacou silou a odhodlaním, sú to skrátka rodení vodcovia. Nebojácne idú za svojimi cieľmi s vášňou a nadšením, pričom v kariérnych sférach často vytvárajú nové cesty.

Mohlo by vás zaujímať: Mladší, či starší? S týmito mužmi zažijete rozhodne lepší a intenzívnejší sexuálny zážitok

Vďaka svojmu súťaživému duchu, odhodlanej povahe, sa Barani často ocitajú v popredí úspechu, či už v podnikaní, športe alebo kreatívnom úsilí. Avšak, čo sa týka emócií, nedokážu ich dať vôbec najavo. V tomto smere majú značné problémy vo vzťahoch. Lásku nevedia prejavovať a bývajú extrémne chladní aj v časoch najväčšej zamilovanosti.

Lev

Ďalej tu máme charizmatického a sebavedomého Lea. Títo muži sú ovládaní Slnkom, vyžarujú šarm a magnetickú auru, ktorá k nim priťahuje ostatných. Levom sa darí vo svetle reflektorov a neboja sa zažiariť svojím jedinečným talentom a schopnosťami. Ich prirodzené vodcovské vlastnosti, spolu s ich vrodenou kreativitou a ambíciam,i poháňajú k úspechu pracovnej oblasti.

Čítajte tiež: Boli to bratia dvojičky a zahrali si so mnou nepeknú hru: Do jedného z nich som sa však aj tak zamilovala

Nesú v sebe neochvejné odhodlanie dosiahnuť svoje sny. No opäť sa v láske prejavujú až príliš odmerane. Kým sami vyžadujú maximálnu pozornosť v rámci citov, oni ju nedokážu vôbec odovzdávať. To, čo cítia často vedome potláčajú. 

Máte s týmito mužmi takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 151 ľudí

Áno
113
Nie
38