Presunúť na hlavný obsah

Biele tenisky 4x inak: Takto ich dokonale skombinujete na rôzne príležitosti

Móda

Biele tenisky sú kúskom, ktorý by v šatníku mala mať každá žena. Viete však ako ich kombinovať a kedy vám pridajú na atraktivite?

1. Comfy chic

Biele tenisky sú must have kúskom nielen počas teplých dní, ale dokážete nimi krásne variovať celý rok. Hodia sa rovnako k elegantnejšiemu ako aj k športovému looku. 

Skvele bude vyzerať slip dress s bielou košeľou, teniskami a výraznejšou kabelkou. Na výjazd do mesta, kávičku s kamoškou, či túlanie sa ulicami ako stvorené. 

2. Dokonalý street style

Dokonca aj kombinácia biker shorts so sakom a teniskami nikdy nesklame. Toto je presne ten typ stylingu, ktorý vás zachráni, keď neviete, čo si dať na seba. 

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

3. Rebel love

Pre ženy milujúce odvážnejšie kúsky je toto skvelá voľba. Či už idete do fitka alebo na malú prechádzku, takýmto lookom rozhodne pritiahnete pozornosť. Základom je zacieliť pozornosť na svoje prednosti.

4. Sporty style

Outfity do gymu sú čoraz populárnejšie a mnohé ženy ich kombinujú s ikonickými kabelkami. Pokiaľ milujete pohodlnosť a ležérnosť, toto je jednoznačne cesta pre vás. 

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria