Presunúť na hlavný obsah

Povýšte šortky na nový level: Zvoľte kombinácie, ktoré vyzdvihnú vaše prednosti

Móda

K letným mesiacom šortky skrátka patria. Povýšte tento nenápadný kúsok na úplne iný level. Inšpirujte sa, ako ich nosiť!

Šortky majú množstvo výhod. Sú krásne variabilné a hodia sa naozaj takmer ku všetkému. Je len na vás, v akom duchu chcete styling niesť. Či už preferujete eleganciu, alebo ležérnosť, závisí to od vás, na čom samotný look postavíte. 

Svieža elegancia 

Klasické čierne šortky budú vyzerať krásne s košeľou, sakom a podpätkami. Toto je outfit, ktorý si pokojne môžete vziať do práce, ale aj na stretko s kamoškou. Jednoduché a pritom maximálne chic!

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Farebná symbióza

Keď milujete farby a vzory, tento styling je pre vás ako stvorený. Kombinácia hodvábnej farebnej blúzky, svetlých šortiek vás krásne rozžiari a navyše sa aj budete cítiť neprehliadnuteľná. K takémuto looku sa hodia perlové náhrdelníky, či zlaté náušnice. 

Mini verzie

Nosiť sa budú aj úplné mini verzie šortiek. K nim sa výborne hodia oversized blúzky a košele. Je to prvok, s ktorým sa viete skutočne vyhrať. Pre ženy, ktoré majú pekné štíhle nohy, no problematickú oblasť pása je toto výborná voľba.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie