Presunúť na hlavný obsah

Adela a Viktor Vinczeovci zverejnili prvú foto so synčekom: Prezradili meno i to, že už sú oficiálne rodičmi

Slovenské celebrity

Moderátorka Adela Vinczeová a Viktor Vincze sa stali aj po oficiálnej stránke rodičmi synčeka, ktorého si adoptovali. Pri tejto príležitosti zverejnili spoločnú rodinnú fotografiu a meno dieťatka. Pozrite, ako im to spolu pristane.

Najúspešnejšia slovenská moderátorka Adela Vinczeová s manželom Viktorom Vinczem pred pár rokmi priznali túžbu po dieťatku. Rozhodnutie podstúpiť adopčný proces prišiel prišiel bez tajností a otvorene rozprávali o tom, čo ich čaká. Práve ich úprimnosť a otvorenosť začala búrať isté tabu v spoločnosti a keď im jedného dňa zavolali, že majú pre nich dieťatko, nečakali, že sa im to podarí tak „skoro“. 

Čítajte tiež: Partnerky slovenských hokejistov: Tieto ženy si získali srdcia známych hráčov, z niektorých sú už manželky či matky

Adela a Viktor rodičmi malého synčeka

Dvojica sa tak zo dňa na deň stala rodičmi malého synčeka, no žiadne konkrétne informácie nemohli zverejňovať, hoci verejnosť zaujímal odvtedy ešte viac každý ich krok. Adela a Vincze sú pracovne vyťažení, no napriek tomu si vedeli zariadiť život tak, aby boli pre synčeka čo najbližšie a materské povinnosti si rozdelili, vrátane pomoci starých rodičov. 

Syn im otvoril nové, dovtedy nepoznané city a viackrát sa podelili aspoň o drobnosti z toho, čo mohli. Dnes je to takmer dva roky od celého procesu a pri tejto príležitosti obaja zverejnili spoločnú rodinnú fotografiu s popisom: „Už aj oficiálne, traja Vinczeovci  #Maximilián“.

Maximilián je už oficiálne Vincze

 

Neprehliadnite: Toto sú najzamilovanejšie páry slovenského showbiznisu: Tieto dvojice zvládli aj náročné obdobia a stále žiaria šťastím

Prvýkrát tak publikovali spoločnú fotografiu, na ktorej ich zachytila známa fotografka Katarína Hoffmann Šlesarová. V tomto čase mohli už prezradiť aj meno synčeka, ktoré doteraz verejnosť nepoznala. Ich syn je oficiálne Maximilán Vincze. Dvojica sa z tejto správy veľmi teší a užíva si každú minútu, ktorú so sebou rodičovstvo prináša, pretože si plne uvedomujú, aký je to vzácny dar.