Presunúť na hlavný obsah

Z dcérky Majka Spirita vyrastá fashion ikona: O malej Arii budeme rozhodne ešte počuť

Slovenské celebrity

Dcérka rapera Majka Spirita a modelky Márie je skutočne nádherná. Rozkošné dievčatko si získa každého a nám je už teraz jasné, že o nej budeme ešte veľa počuť.

Malá princezná s umeleckou dušou

Raper a podnikateľ Michal Dušička, známy ako Majk Spirit, našiel svoje životné šťastie po boku pôvabnej modelky Márie. Ich vzťah bol od začiatku veľmi vášnivý, no zároveň plný lásky, pochopenia a porozumenia. Potom čo sa vzali sa stali rodičmi rozkošného dievčatka a ich dcérka Aria je dokonalou kópiou svojej maminy.

Prečítajte si: Lásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

Malá princezná je rozhodne jedným z najkrajších detí v našom shobiznise. Vyzerá ako anjelik. Kučeravé blond vásky, modré očká a jemné črty zdôrazňujú jej krásu. Okrem toho je rozkošná vo všetkom, v čom sa objaví. Jej mama má skvelý vkus a cit pre módu, takže Aria predvádza naozaj kúzelné modely. Po rodičoch však zdedila aj cit k umeleckému svetu. 

A čo Ariu najviac baví?

"Balet," prezradila Mária. 

"Preciťuje hudbu extrémne, necíti ju ako ja, cíti ju oveľa lepšie a inak, celým telom. Robí nám doma predstavenia, má už svoje baletné šaty a každý deň 2 až 3-krát si vypýta šaty, že si ich oblečie a obuje baletkovské topánky a ideme tancovať," dodal známy raper. 

Uvidíme, akým smerom sa malá kráska bude napokon uberať, jej rodičia však túžia po jedinom. Vychovať ju tak, aby mala dostatok odvahy, sily a sebadôvery, na uskutočnenie všetkých svojich snov a predstáv.

Čítajte viac: VIDEO: Tanečnica Iveta Tkáčová otvorila nové brány RDS Art Group: Nechýbali Nela Pocisková, Kristína Svarinská a ďalší