Presunúť na hlavný obsah

Leto sa už blíži, toto sú najštýlovejšie plavkové inšpirácie známych Sloveniek: Sexappeal aj pohodlnosť v jednom

Slovenské celebrity

Tieto známe Slovenky majú skrátka skvelý vkus. Presne vedia, čo je IN a akými plavkami tento rok rozhodne na pláži zaujať. Inšpirujte sa aj vy!

Michaela Kocianová

Topmodelka z agentúry Elite Bratislava, Michaela Kocianová vyzerá neskutočne. Má absolútne bezchybnú figúru a dokonalý vkus. To dokázala aj výberom farebných bikín, ktoré jej sadli ako uliate. Práve takéto tóny budú hrať toto leto prím a na opálenej pokožke vyznejú nádherne. 

Mária Dušička

Podnikateľka, modelka a mama malej Arie, Mária Dušička siahla po celých plavkách v zemitých tónoch. Toto je naozaj trendy a chic. Je to nielen pohodlné, ale aj sexi zároveň. 

Prečítajte si: Ako bývajú známe Slovenky: Domov je miesto, kde nachádzam pokoj a bezpečie, nahliadnite s nami do bytu Daniely Vojtasovej

Silvia Križanová

Influencerka, podnikateľka a dvojnásobná mama Silvia Križanová, mala vždy skvelý štýl. Jej stylingy sú inšpirujúce a inak to nie je ani v tomto prípade. Pásiky sú jednoducho IN a v kombinácii s takýmto strihom, ide o výbornú voľbu.

Magdaléna Šebestová

Magdaléna Šebestová siahla po čiernej klasike, v ktorej však vynikla je bezchybná a jedinečná figúra. Práve takéto vyššie vykrojené plavky pridajú na atraktivite a podporia ženskosť. Vôbec sa toho netreba báť, práve naopak!

Neprehliadnite: VIDEO: Topmodelka Michaela Kocianová zo zákulisia Let's Dance: Nikdy som netancovala, učila som sa všetko nanovo