Presunúť na hlavný obsah

Spln v mesiaci máj 2024 nastane už čoskoro a bude v znamení Strelca: Takto výrazne ovplyvní naše vzťahy

Zábava

Májový spln pripadá na 23. deň v mesiaci a bude v znamení Strelca. Podľa astrológie by sme mali držať na uzde svoje negatívne myšlienky a emócie.

Spln ovplyvňuje nielen ľudské telá a myseľ, ale aj všetko naokolo a preto mnohé rozhodnutia podliehajú práve fáze mesiaca. Májový spln sa uskutoční už 23. dňa a bude v znamení Strelca. 

Čítajte tiež: Najviac ľudí na svete sa rodí v tomto znamení zverokruhu: Nikdy neukážu svoju slabosť a sú predurčení na úspech

V tento deň držte na uzde svoje negatívne emócie

Astrológovia ho označujú ako deň, keď je potrebné viac než kedykoľvek predtým udržať svoje emócie na uzde a to najmä tie negatívne. Negatívne myšlienky dokážu ovplyvňovať nielen našu realitu, ale aj životy ostatných. Je preto veľmi dôležité neplytvať energiou tam, kde to nie je nutné a sústrediť sa radšej na to, čo chceme dosiahnuť tou pozitívnou cestou. Pravdou však je, že práve toto obdobie to nebude pre nás jednoduché a skĺznuť do tohto stavu môže hocikto. 

Májový spln v znamení Strelca

Májový spln sa bude niesť v znamení Strelca. Toto znamenie je známe svojou schopnosťou napredovať a posudzovať svet zo svojho pohľadu. S nadšením obdivuje svet a jeho cieľavedomú povahu sa nedá zastaviť. To, čo ho posúva vpred je práve pozitívne nastavenie mysle a preto je dôležité neustále si to pripomínať a nenechať sa strhnúť inými. Ľudia a frustrácia idú ruka v ruke s tým, že sa snažia strhnúť dolu aj ostatných naokolo, preto si treba vytvoriť istým spôsobom ochranný štít. To dokážete len vy sami. Vo všetkom hľadá vyšší zmysel a preto sa môže stať, že práve v tomto období sa zamotá do svojich emócií, pocitov a aktuálnych stavov. 

Triezvy pohľad a odvážne činy sú jedným z vyslobodení. Koniec mája a posledné dni v mesiaci sa preto nevrhajte do žiadnych dôležitých rozhodnutí a nechajte priestor na oddych vašej mysle. 

Neprehliadnite: Horoskop manželstva na rok 2024: Blíženci budú mať skvelú príležitosť, Panny čaká kríza kvôli niekomu tretiemu