Presunúť na hlavný obsah

Plavky, ktoré si počas leta 2024 zamilujete: Strih a vzory skúste prispôsobiť postave

Móda

Pokiaľ ešte stále premýšľate nad tým, aký typ plaviek na leto zvoliť, zamyslite sa nad svojimi krivkami. Ich zohľadnenie je v tomto smere kľúčové. Ktoré strihy a vzory však budú hrať prím?

Bikinová klasika s pútavým akcentom

Plavkových inšpirácií nikdy nie je dosť. Ak aj vy hľadáte tie, ktoré vám sadnú ako uliate, pozrite sa akými kúskami na pláži ohurujú známe krásky. Áno, vždy je dôležité zohľadniť svoju figúru a zvoliť model, v ktorom vyniknú vaše prednosti. Na to nezabúdajte!

Bikini sú však voľbou, ktorou ženy, cítiace sa dobre vo svojom tele, určite neurobia krok vedľa. Tento rok budú veľmi obľúbené rôzne výšivky, volániky, či dokonca čipka pri lemovaní.  

Sofistikovaný sexappeal

Ženy s plnšími krivkami si prídu na svoje v jednodielnych plavkách s výraznejším akcenom, v podobe pekných detailov. Toto je príklad toho ako skryť bruško, no zvýrazniť poprsie. Veľmi sofistikované a elegantné!

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

S francúzskym šarmom

Aj tento typ plaviek je z roka na rok populárnejší. Okrem toho, že je maximálne ženský, samotný vzor môžete voliť podľa toho, ako to cítite. Avšak veľmi obľúbené budú práve motívy ovocia, či jemné florálne aplikácie.

Kým na niekoho to pôsobí príliš detsky, iné ženy v takýchto modeloch vidia dokonalosť. Faktom však je, že na tieto výraznejšie potlače treba mať pekne definované krivky. Skvele vyniknú na chlapčenských postavách!

Dokonalá univerzalita

No a táto čierna klasika skryje všetko, čo potrebujete, no zároveň budete stále pôsobiť sexi. Ak máte pekné nohy voľte vykrojenejšiu verziu v oblasti stehien, pokiaľ chcete upriamiť pozornosť na hornú časť tela, výborne vám sadne v-éčkový výstrih. Tak, čo už máte vybrané?

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie