Presunúť na hlavný obsah

Z dcéry Leoša Mareša je roztomilá maličká slečna: Alex je už skvelou parťáčkou jeho manželky, veď posúďte sami

Zahraničné celebrity

Najznámejší český moderátor Leoš Mareš má okrem dvoch synov z prvého manželstva dcérku Alex s manželkou Monikou. Tá v zime oslávila dva roky a zrazu sa z nej stáva maličká slečna, ktorá ide v stopách maminy, veď posúďte sami.

Alex je už skvelou parťáčkou jeho manželky

Je to už dva roky, čo sa moderátorovi Leošovi Marešovi s manželkou Monikou splnil sen o spoločnej rodine a narodila sa im dcérka Alex. Tá robí radosť nielen im, ale aj Leošovým dvom synom a rodičom. Len nedávno bola Alex ešte bábätko, no postupne sa z nej stáva malá slečna, ktorá necháva prejavovať svoju osobnosť a prvé vlastné postoje. 

Čítajte tiež: Dcéra Dary Rolins oslávila 16. rokov: Z malého dievčatka je veľká slečna, speváčka zverejnila video, ktoré doposiaľ nikto nevidel

Alex „zdedila“ vkus po mamine, Monika patrí medzi najlepšie oblečené ženy šoubiznisu a má vybudovaný svoj vlastný štýl. Jej šatník tvoria prevažne neutrálne tóny a nadčasové kúsky, no sem-tam sa objaví aj farba a nevyhýba sa ani ružovej. A to všetko platí aj v prípade malej Alex. Z tej je čoraz viac jej parťáčka, spolu začínajú nakupovať a zdá sa, že Alex sa to veľmi páči. 

Podobu s moderátorom nezaprie

Pri pohľade na Alex však nikomu neunikne, že podobu má jednoznačne po otcovi. Jej črty sú veľmi podobné moderátorovi a v očiach jej vidno šibalský pohľad. Dvojica sem-tam zverejní niečo zo svojho života s Alex, najmä vtipné a milé momenty, ktoré vyčarujú nielen im, ale aj ich fanúšikom úsmev na tvári. Autentickosť Leoša a Moniky je to, čo ľudia u nich milujú a radi sú toho súčasťou. Práve teraz je Alex v období veku, kedy začne prejavovať svoju osobnosť viac a viac a uvidíme, kam budú jej krôčky smerovať. 

Neprehliadnite: Dcérka Broni Gregušovej je hotová kópia seriálového Juana Reyesa: Na otca sa neskutočne podobá, s mamou má spoločné toto