Presunúť na hlavný obsah

Kolekcia Louis Vuitton Cruise 2025 ponorená do prekvitajúcej kultúry Španielska: Vrúcnosť farieb či vernosť tradícii

Móda

Nová kolekcia Louis Vuitton Cruise 2025 bola predstavená na unikátnom mieste v podobe architektonického organizmu, v ktorom vynikli modely inšpirované kultúrou Španielska.

Mesto: Barcelona

Miesto: Park Güell, architektonická utópia, ktorú vytvoril Antoni Gaudí. Dokončená v roku 1914 je teraz verejnou záhradou zaradenou do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Viac ako architekt je Antoni Gaudí ako svet sám pre seba žijúci v meste Barcelona. Táto myšlienka odkazu je blízka Louis Vuitton. Kolekcia Cruise 2025, zasadená do tohto unikátneho architektonického organizmu, je ponorená do prekvitajúcej kultúry Španielska. Na poctu jej opulentnej čistote prísny duch nášho módneho domu prijíma vášnivý charakter tejto zeme. Vrúcnosť jej farieb, vernosť tradícii povýšenej do umeleckého vyjadrenia, temnota a svetlo, ktoré nikdy nepôsobia protikladne. Zrátané a podčiarknuté: štýl a umenie cestovania obohatené o zvláštnosť inej krajiny a spôsob, akým ju človek prijme ako cestu za poznaním.

Scénografická atmosféra je dielom Jamesa Chinlunda so sedadlami kopírujúcimi obrysmi priestoru. Sprevádzaná dvojitým soundtrackom: „Music for Chameleons“ od Garyho Numana a „Madame Butterfly“ od Malcolma McLarena.