Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najznámejších influenceriek ukázala mamu: Pri pohľade na ňu nebudete veriť jej vek, vyzerajú ako sestry

Slovenské celebrity

Klaudia Fujáková známa skôr ako Just Klaudy patrí aktuálne k najvýraznejším influencerkám na sociálnej sieti. Krásu zdedila po mame, ktorá vzhľadom popiera zákony prírody.

Klaudia, ktorú poznáte skôr pod pseudonymom Just Klaudy na prvý pohľad upúta výraznými črtami tváre a celkovo svojím vzhľadom. Do popredia sa tieto dni dostáva ešte viac aj jej postava, o ktorej prezradila, že na nej drie viac než kedykoľvek predtým. A dôvod? Svadba jej bola najväčšou motiváciou. Klaudia si totiž povedala, že na nej chce vyzerať najlepšie ako kedy vyzerala. Už niekoľko rokov je zadaná a jej srdce patrí jednému mužovi, Jakubovi, ktorému nedávno povedala „áno“.

Čítajte tiež: Oslava 1. narodenín malej Ninky: Dominika Navara Cibulková pripravila pre svoju dcérku výnimočnú oslavu

Známa influencerka vyštudovala farmáciu a jej hlavné povolanie je práve to, no na sociálnej sieti necháva pracovať svoju osobnosť a kreativitu a živí sa tiež tvorbou obsahu. Ako sama viackrát prezradila, miluje humor, zábavu a zdravý životný štýl. No fanúšikovia sa zhodnú, že je inšpiratívna aj čo sa týka módy.

Jedna z najznámejších influenceriek ukázala mamu, vyzerajú ako sestry

Práve so svojou mamou v niektorých postoch zdieľa fashion novinky a mnohým neunikol jej vzhľad. Ťažko by ste jej tipovali vek mamy, vyzerajú totiž ako sestry, veď posúďte sami. Zdá sa teda, že Klaudia zdedila všetky gény krásy po mame a nielen ona, ale aj jej sestry. Na svojom Instagrame totiž z času na čas uverejní aj zábery z rodinného alba so svojimi mladšími sestrami, alebo skôr kópiami, keďže vyzerajú rovnako krásne.

Neprehliadnite: Adriana Sklenaříková si prešla dvomi manželstvami a pôrodom v 46 rokoch: Vydáva knihu, venovanú dcére Ninke