Presunúť na hlavný obsah

Tri nástrahy na ceste k mladosti: Kvôli tomuto spôsobujú ženám vrásky a pribúda im vek oveľa rýchlejšie

Krása

Vek zastaviť nevieme, ale spomaliť áno. Napríklad aj potlačením vrások a vyhýbaniu sa vzniku tých nových.

Predčasné vrásky a dehydratácia pleti spôsobujú viditeľné ryhy a vznik vrások. Mdlá a suchá pleť prispieva k pribúdajúcim rokom a na pohľad tak môžete vyzerať staršie ako ste a to nechce žiadna z nás. Práve naopak, cesta k mladosti môže byť na dosah, ak si dáme pozor na tieto zlozvyky. 

Cukor

Nadbytok cukru môže v rámci procesu glykácie ovplyvniť štruktúru pleti, kedy dochádza k poškodeniu kolagénu a elastínu. Dôsledkom toho dochádza k vzniku vrások. Expresné duálne sérum NIVEA Q10 predstavuje dvojitú silu proti vráskam.

1. Revolučná technológia GLYCOSTOP® blokuje proces GLYKÁCIE, pomáha chrániť pleť pred poškodením cukrom a aktívne PREDCHÁDZA VZNIKU VRÁSOK.

2. Čistý koenzým Q10, kľúčová anti-aging látka a účinný antioxidant. Pleťovým bunkám dodáva energiu, zvyšuje ich produkciu kolagénu a výrazne tým redukuje najhlbšie vrásky a to počas 2 týždňov.

Kombináciou týchto dvoch účinných bojovníkov proti starnutiu pleti prichádza k bezkonkurenčným výsledkom.

Reklamná zmienka NIVEA.

UVA a UVB žiarenie

Vplyvom UVA a UVB žiarenia dochádza najčastejšie k fotostarnutiu pleti. V preklade, ženám tak rýchlejšie vznikajú vrásky a hlboké ryhy. Ochrana je pre zdravú, krásnu a rozjasnenú pleť preto nevyhnutná. Opaľovací krém na tvár Shiseido Expert Sun Protector Cream Créme Solaire s technológiou SynchroShieldRepairTM, ktorá posilňuje ochranu pleti zo všetkých uhlov pred potom, vodou v mori či bazéne ako aj rôznymi formami trenia. 60% aktívnych zložiek v starostlivosti o pleť zachová mladistvý vzhľad. Redukcia tmavých škvŕn, zníženie viditeľnosti jemných liniek a vrások či vylepšená hladkosť pleti a jej výživa. Skrášľujúci vzorec tvorí tiež nemastná textúra, neviditeľný finiš a rozžiarená pleť. 

Nedostatok spánku a beauty rutiny

Nedostatok spánku, alebo nekvalitný spánok sa podpisujú pod náš vzhľad. Viditeľné odtoky, ale aj vrásky, ktoré by ste inak nemuseli mať. Počas noci si doprajte beauty rutinu. Hĺbková obnova pleti počas noci, a to vďaka obsahu omega 3 mastných kyselín. Krém obnovuje ochrannú kožnú bariéru, vďaka čomu je pleť do rána vyplnená, hydratovaná a pôsobí zdravým mladistvým dojmom.