Presunúť na hlavný obsah

3 štýlové účesy, ktoré sú na ženách najkrajšie: Tieto môžete nosiť stále a nikdy neomrzia

Krása

V jednoduchosti je krása. Tajomstvo týchto účesov spočíva v schopnosti vykúzliť si ich na hlave rukami profesionála a vďaka nasledovným vychytávkam sa vám to podarí.

Civilné up-do účesy, ktoré zaberú časovo minimum minút. Tie najjednoduchšie účesy sú však skúškou zručností a často sa stane, že tak ako od profesionálneho kaderníka sa nám to doma nepodarí. Vďaka pokročilým novinkám si však dokážete samy v pohodlí domova vykúzliť krásne rovné vlasy alebo vlny na niekoľko spôsobov, ktoré vás s nadstavcami multifunkčného fénu budú viac a viac baviť.

Čítajte tiež: 5 vlasových účesov na rok 2024 podľa expertov:  Do módy sa vracajú pramene ofiny nabok a skutočná krása

Od mokrých vlasov k perfektnému stylingu

Fén, kulmofén a žehlička. BaByliss Multistyler Air Wand je vašou pravou rukou v neprítomnosti kaderníka. Vďaka dvom nadstavcom dokáže vlasy vysušiť, vyfúkať a narovnať. Vďaka jednoduchým krokom dosiahnete perfektný vlasový styling ako od profesionála. Duálna ionizácia zabráni krepateniu vlasov a udržiava ich hydratované, pričom môžete striedať ultra-care režim na teplý a studený vzduch, čím dochádza k šetrnosti stylingu. Multistyler 3v1 ponúka až štyri voľby nastavenia teploty a tri nastavenia prúdenia vzduchu.

Pravidelné elegantné vlny

Účes, ktorý pozdvihne ženskú stránku a nechá vyniknúť jej krehkosť a jemnosť. Na jar a leto ako stvorené. Keďže vlasy sú v tomto období vystavené nielen horúcim teplotám vonku, ale aj vrámci stylingu, odporúčame siahnuť po šampóne na ochranu farbených vlasov od Sachajuan (Beautysecret.sk). Čistí vlasy od nečistôt bez blednutia pigmentov a poskytuje im dlhodobú ochranu. Výsledkom je spevnenie, závideniahodný lesk a hydratácia každého vlasového vlákna.

Rovné vlasy ako ultimátna klasika

Hladký prirodzený účes môžete doplniť o vlasový parfum Balmain Paris Hair Couture. Je obohatený o hodvábny proteín a arganový elixír, prevoňaný energizujúcou vôňou 'Ginger 1974', ktorá zanecháva vlákna s neviditeľným a výživným závojom.

Prirodzené prevzdušnené vlny 

Dokonale uhladené a prevzdušnené vlny. Čoraz viac sa upúšťa od strojených účesov, hair stylisti sa snažia dosiahnuť prirodzený vzhľad. O to dôležitejšia je starostlivosť a každý detail. Určite by preto nemalo vo vašej beauty poličke chýbať sérum na krotké vlasy. Jednoduchý spôsob, ako zvládnuť neposlušné, rozlietané vlasy. Ľahké gélové zloženie, obohatené o povznášajúce petitgrain, bergamotovú kôru a pačuli, má sviežu, citrusovú arómu a nie je ani zďaleka lepkavé.

Neprehliadnite: 5 potravín, ktoré výrazne ovplyvňujú kvalitu vašich vlasov: Ak chcete získať krásny objem, zaraďte ich do jedálnička