Presunúť na hlavný obsah

Letné šaty ako voľba číslo jeden podľa Márie Čírovej: Tento styling je ideálny do práce i do mesta

Slovenské celebrity

Speváčka Mária Čírová sa na pódiu mení na hviezdu a svedčia o tom často aj jej stylingy, ktoré sú súčasťou vystúpení. V civile má však tiež rada módu, nedávno nás zaujala týmito šatami.

Mária Čírová je nielen skvelá speváčka, hudobníčka, ale aj osobnosť ako taká. Jej vystúpenia sú vždy zážitkom so všetkým, čo k tomu patrí a rokmi si vybudovala status jednej z najlepších speváčok na našej scéne. Speváčka vždy zaujme aj stylingami, je otvorená originalite a vždy jej to vychádza na výbornú. V civile však tiež zaujme, nedávno sme ju stretli vo fashion butiku, kde si skúšala letnú kolekciu šiat. Nás zaujala nadčasovými smotanovými šatami na dvojradové zapínanie.

Čítajte tiež: Jedna z najštýlovejších Sloveniek Petra Ficová je hrdou mamou troch detí: Najstaršia dcérka je už malá veľká slečna

Mária a jej výber letných šiat s dvojradovým zapínaním

Speváčka sa nedávno ukázala v smotanových šatách s dĺžkou mierne pod kolená. Dvojradové zapínanie na gombíky a hrubý opasok, ktorý zvýrazňuje pás, sú príjemnými detailmi, vďaka ktorým pôsobia šaty žensky a to aj napriek tomu, že spomínané prvky patrili kedysi výsostne do pánskeho šatníka. 

Styling ideálny do práce i do mesta

Mária si k letným šatám bez rukávov vyskúšala rôzne doplnky. Slnečné okuliare, kabelky či iné drobné doplnky príjemne korešpondovali s jej výberom šiat, ideálnym na letné pracovné príležitosti alebo do mesta. Všimnite si, aké topánky speváčka zvolila – strieborno-zlaté sandáliky s výraznou prackou, ktoré napriek tomu pôsobia veľmi nežne, jemne a elegantne. Presne tak, ako Mária samotná. 

Mohlo by vás zaujímať: Láska ako z filmu Romeo a Julia: Známa Slovenka našla muža svojho života, v rozprávkových šatách žiarila ako princezná

Klobúk dokáže so vzhľadom zázraky

Jedným z kľúčových doplnkov leta je jednoznačne klobúk. V hre sú zaujímavé strihové prevedenia, Mária vsadila na jednoduchý dizajn. Outfit v kombinácii s klobúkom z nej vykúzlil elegantnú dámu, ktorá sa chce cítiť ako žena. V klobúku a okuliaroch by ste speváčku v tomto stylingu zrejme len ťažko spoznali na prvú.