Presunúť na hlavný obsah

Herec Marek Fašiang žne aktuálne jeden úspech za druhým: Hviezdi v Dunaji, Mame na prenájom a ženy ho zbožňujú

Slovenské celebrity

Z herca Mareka Fašianga sa v pomerne krátkom čase, stal doslova miláčik žien. Darí sa mu aj v pracovnej oblasti, kde v obľúbených seriáloch naozaj žiari.

Charizmatický a veľmi talentovaný

Marek Fašiang sa do povedomia Slovákov dostal najmä vďaka seriálovej úlohe v Oteckoch. Práve tam si získal srdcia žien, ktoré zostali jeho šarmom a charizmou absolútne očarené. Hoci nebol v hereckom svete žiadnym nováčikom, keďže už predtým prepožičal hlas Harrymu Potterovi, toto bola snímka, ktorá mu otvorila o niečo viac, dvere v našom showbiznise. Odvtedy o ponuky rozhodne nemá núdzu a skutočne sa mu darí. 

Mohlo by vás zaujímať: Spoznali sa na pľaci a odvtedy tvoria ukážkové dvojice: Nielen Nela Pocisková a Tereza Bizíková našli otca svojich detí v práci

Aktuálne žiari v Mame na prenájom, kde stvárňuje sympatického dobráka a brata riaditeľky nemocnice. V hite Dunaj, k vašim službám, hrá oddaného esesáka, ktorý sa ocitne v milostnom trojuholníku a pre skutočnú lásku je ochotný urobiť čokoľvek.

 

"Som veľmi rád, že som sa stal súčasťou úspešného projektu “Dunaj k vašim službám”, v ktorom mám možnosť zahrať si polohu, v ktorej ste ma ešte nevideli...!"

Známy herec sa však nespolieha len na umelecký svet, ale vlastní aj sieť kaviarní a prevádzkuje niekoľko lekární.

Neprehliadnite: Slovenská Ballerina Farm: Päťnásobná mama Ria Zelisková žije svoj sen

Je tiež otcom nádherného dievčatka, malej Olívie, ktorá sa na neho neskutočne podobá. Práve dcérka je pre neho všetkým a všetok voľný čas, hoci ho nemá nazvyš, sa snaží tráviť práve s ňou. 

Mohlo by vás zaujímať: Syn manželov Vrbovských sa čoraz viac podobá na svojho otca: Rytmus a Jasmina sú stále šťastnejší