Presunúť na hlavný obsah

Beauty rutina, ktorá je v lete dôležitá: Ak chcete mať pleť ako bábätko, nikdy ju počas horúčav nevynechávajte

Krása

Počas horúcich letných dní je naša pleť vystavovaná agresívnym vplyvom prostredia a tvorba mazu sa podpisuje pod kvalitu pleti. Čistenie pleti by ste preto nemali vynechávať obzvlášť v tomto období.

Čistiaci pleťový púder

Čistiaci pleťový púder s obsahom koloidného ovsa od lokálnej značky Zuna Cosmetics vďaka svojim regeneračným a ochranným vlastnostiam pristupuje k pleti šetrne a to aj k poškodenej či senzitívnej pokožke. Kaolín dodáva pleti minerály a zbavuje ju prebytočného mazu. Vitamín C stimuluje metabolizmus spojivkového tkaniva a enzýmy zodpovedné za produkciu kolagénu.

Čítajte tiež: Tri tipy od dermatológov ako sa vyhnúť predčasnému starnutiu: Týmto si predĺžite mladosť a vek bude len číslo

Micelárna voda proti tmavým škvrnám a hyperpigmentácii

Jemná čistiaca voda proti tmavým škvrnám Bioderma Pigmentbio H2O zosvetľuje tmavé škvrny na tvári a zjednocuje farebný tón pleti. Rešpektuje rovnováhu pokožky a je šetrná k citlivému očnému okoliu. Prirodzene rozjasňuje pleť a celkový dojem z vás.

Prateľné odličovacie tampóny

Odličovacie tampóny Tweezerman, ktoré odstránia všetok make-up a vyčistia pleť, čím ju pripravia na ďalší krok v beauty rutine. Sú jemné a šetrné k pleti, zároveň aj k životnému prostrediu. Môžete ich používať opakovane.

Emulzia pre 24-hodinovú stabilizáciu pleti

Emulzia Calendula Skin-Soothing & Stabilizing Emulsion od Kiehl's ošetruje začervenanie a pleť ihneď upokojí. Upokojujúca sila nechtíka lekárskeho obsiahnutého navracia pleti čistotu a stabilitu. Pomáha znížiť frekvenciu výskytu nedokonalostí a chráni pokožku pred vonkajšími agresormi. Poskytuje 24-hodinovú stabilizáciu pleti.

Mohlo by vás zaujímať: Denný a nočný krém, s ktorými omladnete: Testovali sme tieto beauty produkty na pleti 20, 30 a 40-ročnej ženy