Presunúť na hlavný obsah

Tri tipy od dermatológov ako sa vyhnúť predčasnému starnutiu: Týmto si predĺžite mladosť a vek bude len číslo

Krása

Starostlivosť o pleť dokáže zvrátiť pár rokov a prispieť k tomu, aby sme predčasne nestarli, ale naopak, užívali si mladý a zdravý vzhľad čo najdlhšie.


Chráňte svoju pleť pred hyperpigmentáciou

Inovatívne sérum MELA B3 od La Roche-Posay je výsledkom 18-ročného výskumu, pričom zachytáva nadbytočný melanín skôr ako zanechá stopy na pokožke. Melanín je stavebná zložka pre krásnu pleť, avšak pri jeho nadbytku dochádza k hyperpigmentácii. Najväčším bohatstvom tohto unikátneho séra je patentovaná molekula MelasylTM, ktorá predstavuje revolúciu v boji s hyperpigmentáciou. 

Čítajte tiež: Pleťové séra, ktoré spomaľujú starnutie: Vďaka nim vaša pokožka viditeľne omladne

Používajte produkty s SPF pred fotostarnutím

Zahaľte pleť do čistého hodvábneho závoja bez pocitu mastnoty vďaka krému Sensai Silky Bronze Protective Suncare Cream For Face SPF 50. Vďaka novému systému ochranného filtra je pokožka transparentná, ale účinne chránená pred škodlivým UV žiarením, ktoré, ako iste vieme, spôsobuje predčasné starnutie. Jemná krémová konzistencia vyhladzuje a zvlhčuje pleť, pričom pôsobí veľmi šetrne a vytvára symbiózu s pleťou. Je odolný voči vode a oleju.

Resurfacing pleti počas noci

Nočná starostlivosť zameraná na resurfacing pleti je v preklade nekyselinová alternatíva chemického peelingu ci retinoidov na resurfacing (obnovu) pleti. Sérum NIOD (Beautysecret.sk) používa fermentované bio-deriváty a amino izoláty. Exfoliácia, hydratácia a obnova pleti počas noci pričom je k pleti šetrné, jemné a vhodné aj pre ľudí s citlivou pleťou.

Neprehliadnite: Symbol večnej mladosti: Vďaka tomuto si ženy dokážu udržať najlepší vek a neustály záujem mužov