Presunúť na hlavný obsah

SPA rituál, vďaka ktorému získa vaša pokožka krásny lesk a jas: Budete sa cítiť ako kráľovná

Krása

Beauty rituál vo vašej vani, vďaka ktorému zažije vaše telo znovuzrodenie. Rozmaznanie svoje telo a zmysly jedinečnými vôňami a tou najlepšou starostlivosťou.

Pocit rozmaznávania sa sladkou kokosovou vôňou exotiky

Mydlo coco od ZUNA Cosmetics vyniká svojou sladkou, exotickou a dlhotrvajúcou vôňou kokosu. Vyvážená kombinácia bambuckého a mangového masla evokuje plný pocit rozmaznávania sa a mäkkosti. Koloidný ovos má jemné čistiace schopnosti a ošetruje suchú pokožku. Mangové maslo je bohaté na antioxidanty a mandľový olej prepožičiava pleti vlhkosť a zároveň ju regeneruje.

Čítajte tiež: 5 chýb, kvôli ktorým na pohľad starnete rýchlejšie: Vyhnite sa im a vráti sa vám naspäť mladistvejší vzhľad

Peeling na zjemnenie pokožky

Telový peeling Gold Sugar Scrub od Omorovicza (Beautysecret.sk) obsahuje trstinový cukor z fair trade, vďaka ktorému dochádza k odstraňovaniu odumretých buniek a textúra prispieva k zjemneniu pokožky. Prítomnosť koloidného zlata má protizápalové účinky a prispieva k liečeniu mikropoškodenia kože. Vďaka obsahu vitamínu C dochádza k stimulácii mikrocirkulácie a navráteniu strateného jasu pokožke. Olej z marhuľových jadier a vitamín A vytvára jemnú pokožku.

Vonný rituál v duchu zlatého jantáru

Telové mlieko z ikonickej kolekcie radu Oudh Accord & Gold od Molton Brown, v ktorom je obsadený jantár. Tajomstvo opojného oudh je vo vrstvení so žiarivou medovou živicou. Fúzia iskrivého bergamotu ponorená do hladko dymového čierneho čaju vôni prepožičiava pozoruhodnú hĺbku. Vonný rituál, ktorý uvoľní vaše zmysly. 

Inšpirujte sa: Takto sa prirodzenou cestou dopracujete ku krásnej porcelánovej pokožke bez vrások: Stavte na beauty rutinu, ktorá funguje