Presunúť na hlavný obsah

Travel in style: Outfity na cestovanie, v ktorých budete mať štýl, aj keď si obujete tenisky

Cestovanie

Stylingy na cestovanie nemusia byť nuda. Cestujte s batožinou štýlovo a to aj vtedy, keď máte na sebe tenisky.


Blazer ako základ kapsulového šatníka

Nadčasový čierny blazer, ktorý tvorí základ kapsulového šatníka je univerzálnym kúskom na každú príležitosť, dokonca aj na cestovanie. Aj s jednoduchým basic tričkom vytvorí štýlový vzhľad a stačí si k nemu obliecť ikonické aviatorky ako slnečné okuliare a tento look vás nikdy nesklame.

Inšpirujte sa: Do fitka, aj do mesta: Športové outfity, ktoré sú zostavené podľa najnovších trendov zo svetových metropol

Slnečné okuliare prezradia váš štýl

Slnečné okuliare prezradia váš štýl. Na pohľad nenápadný doplnok, na ktorom sa však neoplatí šetriť. Nadčasový dizajn, neutrálne farby a punc elegancie.

Najpohodlnejšie tenisky sú ikonické tenisky

Cestovanie v legínach už nie je žiadne faux pas, naopak, stal sa z nich nepostrádateľný kúsok šatníka. Ikonické tenisky New Balance inšpirované bežeckou obuvou zabezpečujú komfort a radia sa medzi najpohodlnejšie tenisky. Najnovší model 327 je toho dôkazom.

Športová elegancia v civile

Cestovateľské outfity sú ideálne na experimentovanie so športovou módou alebo športovými prvkami. Športové súpravy sa stali súčasťou bežných stylingov v civile a to aj s bavlnenou podprsenkou. Originálnou taškou do ruky si získate štýl aj v takomto extravagantnejšom duchu.

Mohlo by vás zaujímať: Tenisky, ktoré sa budú nosiť na jar 2024: Tieto jedny spôsobili vo svete ošiaľ a ženy si ich obúvajú naozaj ku všetkému