Presunúť na hlavný obsah

Rihanna sa stala novou múzou DIOR J'adore: Pozoruhodná krása, drzosť a univerzálna príťažlivosť

Krása

Nesmierny talent, pozoruhodná krása a univerzálna príťažlivosť. To sú charakteristické črty, ktoré stelesňujú svet J'adore od Parfums Christian Dior rovnako ako Rihanna, ktorá sa stala jeho novou múzou.

Vôňa je určená všetkým ženám na celom svete, brilantne a verne, už viac ako dve desaťročia. Je to vôňa silnej, oslobodenej a nezávislej ženy, ktorá rezonuje s osobným príbehom Rihanny. Príbehom, ktorý si sama vytvorila a nosila ho ako emblém odvahy a zvádzania.

Čítajte tiež: DIOR Summer Look 2024: Líčenie inšpirované Francúzskou riviérou a provensálskou paletou farieb

Obľúbená legenda, hudobníčka na vrchole rebríčkov sa spojila s dlhoročným priateľom, fotografom Stevenom Kleinom, aby 1. septembra odhalili novú kampaň.

„Byť novou tvárou J’adore je česť aj poslanie. Táto vôňa, ktorú poznám a milujem tak dlho, znamená pre ženy tak veľa. Obzvlášť sa teším, že sa k tomuto dobrodružstvu pripojím a prispejem k nemu prostredníctvom svojho sveta, svojho príbehu, svojich koreňov, ako aj svojej kreativity a vlastnej ženskosti.“

Rihanna

„Sme neskutočne hrdí, že môžeme privítať Rihannu v rodine Dior. Jej zlatý sen sľubuje, že bude jedinečný, odráža vôňu, ktorá je prítomná pre ženy a zachováva si svoju žiarivosť. Nezvyčajný talent, drzosť a podmanivá krása tejto absolútnej hviezdy sú ideálnym stelesnením oslnivej, silnej Dior ženskosti, ktorá presahuje generácie. Christian Dior by ju určite zbožňoval.“ 

Véronique Courtois, CEO – Parfums Christian Dior

Neprehliadnite: DIOR jeseň 2024 Ready-to-Wear: Líčenie inšpirované charakterom a jedinečným pôvabom Marlene Dietrich