Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Svetové finále Elite Model Look 2024 v Prahe: Veľkolepá fashion show a dychberúca scéna v jednej minúte

Modeling

Najprestížnejšia modelingová súťaž Schwarzkopf Elite Model Look 2024 sa uskutočnila už po tretíkrát v Prahe, kde na pozvaných hostí čakal galavečer, ktorý bol skutočným zážitkom nielen pre finalistov zo 40 krajín sveta, ale aj pre všetkých pozvaných.

Pražská O2 aréna sa stala centrom modelingového sveta Zišlo sa tu 40 finalistov z celého sveta, aby odprezentovali svoju krásu, inakosť a osobnosť na ceste za svojimi modelingovými úspechmi. Odborná porota vyhlásila za ženskú víťazku Micklate Macobola z Mozambiku a za mužského víťaza Imade Daraouache z Talianska.

Čítajte viac: VIDEO: Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Nahliadnite do backstage so svetovými modelkami a modelmi

 

 

Veľkolepý galavečer so svetelnou show v pražskej O2 aréne

So zmenou lokácie oproti minulosti, ktorou bola Španielska sála Pražského hradu a vďaka spolupráci s Transmission Festivalom sa zmenila aj celková dramaturgia slávnostného gala večera. Tú mal po hudobnej stránke na starosť DJ a producent Nobody Listen v réžii Jany Burkiewiczovej. Počas večera vystúpila aj speváčka Annet X. O tom, že išlo o skutočnú veľkolepú show na svetovej úrovni svedčí aj produkcia, ktorá vytvorila dychberúci zážitok.

Bolo použitých: 640 individuálnych svetiel, 180 km káblov, 500 m2 led screens, na projekte pracovalo 330 ľudí a techniku doviezlo 22 nákladiakov.

Modelingový expert Saša Jány v úlohe producenta show

Saša Jány, modelingový expert a riaditeľ agentúry Elite Prague sa zmocnil úlohy producenta show, na ktorej pracoval so svojim tímom tri mesiace. Svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti modelingu a eventov vložil do svetového formátu najprestížnejšej modelingovej súťaže a podarilo sa mu vytvoriť nezabudnuteľný zážitok nielen pre divákov, ale aj pre samotných finalistov z celého sveta, ktorý do Prahy zavítali.

„Som veľmi hrdý, že sme mohli už po tretí krát organizovať svetové finále Elite Model Look v Prahe, tentokrát v spolupráci s Transmision Festivalom. Zároveň som rád, že sme mohli predviesť vďaka butiku Obsession módu svetovej urovne. Po realizácii retrospektívnych show Jean Paul Gaultiera a Vivienne Westwood, bola táto trojmesačná produkcia pre mňa a môj tím obrovskou výzvou a radosťou“, hovorí Saša Jány, producent show.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Róby zo svetového finále Schwarzkopf Elite Model Look 2024: Michaela Kocianová s priateľom, Nela Pocisková a ďalší