Presunúť na hlavný obsah

Sexi herec Erik Žibek z Dunaja a Mamy na prenájom: Len pred pár dňami sa oženil, táto kráska stojí po jeho boku

Slovenské celebrity

V súkromí je úplne iný ako jeho seriálové postavy. Ako známy herec žije a čo je jeho najväčším hobby? Nahliadnite spolu s nami trošku do jeho súkromia.

Obľúbený herec je v súkromí oveľa menej žoviálny ako sú jeho seriálové postavy 

Tohto dnes už známeho a talentovaného herca si môžete pamätať ešte z Rodinných prípadov, Oteckov, Nového života, či Pána Profesora, kde mal menšie úlohy. Aktuálne hrá gynekológa-pôrodníka Borisa Rusnáka, v seriáli Mama na prenájom a takisto hviezdi aj v najpopulárnejšom seriáli Dunaj, k vašim službám.

Neprehliadnite: Tieto ženy sa plastickými operáciami netaja: Dodalo im to vraj na sebavedomí, vyzerajú však aj lepšie ako predtým?

Práve rola v ňom mu sadla dokonale a ženy ho vďaka nej naozaj zbožňujú. Stal sa ich miláčikom, rovnako ako jeho kolega a kamarát Adam Bardy, s ktorým má Erik skvelý vzťah.

 

Práve on nedávno zverejnil prvú fotografiu z Erikovej svadby. Herec si totiž súkromie stráži, no takouto formou sa fanúšikovia dozvedeli, že už nie je voľný a jeho srdce už patrí jedinej žene.

Jeho manželkou sa stala nádherná molekulárna laborantka, plavovláska Lucia, s ktorou sa zoznámil na koncerte. Dokopy ich vraj dala spoločná známa a po 5 rokoch randenia si povedali sladké "ÁNO". 

Neprehliadnite: Slovenská topmodelka, inžinierka a žena, ktorá miluje ekológiu. Rozhovor s Barborou Bruškovou 

Obľúbený herec je v súkromí oveľa menej žoviálny ako sú jeho seriálové postavy a užíva si najviac momenty so svojimi najbližšími.  Od detstva ho však lákalo vystupovanie pred ľuďmi. Začínal ako malý hudobník, až neskôr prešiel k herectvu. Jeho veľkým hobby je gitara, ktorej je verný roky. A zdá sa teda, že rovnako ako sa rozbehla jeho kariéra, šťastie a lásku našiel aj v súkromí.