Presunúť na hlavný obsah

Letné dovolenkové tipy známych Sloveniek, Ľubica Pastoreková: Nič neprekoná servis a kvalitu, ktorú Dubaj ponúka turistom

Slovenské celebrity

Žena s dokonalým citom pre detaily, zmyslom pre estetično, na ktorej fantáziu a zlaté ručičky pri výzdobe svojich domácností, nedajú známe Slovenky dopustiť, Ľubica Pastoreková nám prezradila svoje TOP dovolenkové tipy. Ktoré miesta sú jej obľúbené a kam sa rada vracia?

Aká je tvoja najobľúbenejšia letná dovolenková destinácia a prečo? Prezraď aj tvoj tip na super ubytko, kde sa najesť, či kam zájsť na výlet...

Od kedy sme rodičia, v prvom rade hľadáme destinácie vhodné pre deti a samozrejme aj pre dospelých. Hľadáme miesta, kde sa náš chlapček nebude nudiť a bude mať naozaj plnohodnotný program do večera.

Čítajte tiež: Láska ako z filmu: Ich vzťahu najskôr nedávali šancu, dnes krátko po svadbe čaká táto česko-slovenská dvojica bábätko!

Minulý rok sme "objavili" nový golfový hotel Cullinan v Tureckom Beleku. Boli sme absolútne unesení najprv z dizajnu tohto hotela a potom z programu, ktorý nám hotel robil každý deň. Myslím že to nebude inak ani tento rok, veľmi sa tešíme na naozaj výnimočné jedlá a horúce letné dni, práve v Turecku. 

Ďalšou destináciou, ktorú každý rok navšívime aspoň 2x je Dubaj. Máme to tam veľmi radi a poviem vám úprimne, nič neprekoná servis a kvalitu, ktorú Dubaj ponúka turistom. Nech ste kdekoľvek. 

Naposledy sme boli ubytovaní v byte "The Address", s krásnym výhľadom na obrovské koleso a JBR. Blízko tohto ubytovania sa nachádza pláž, dlhá promenáda s reštauráciami, kaviarňami a množstvom krásnych obchodov. Veľmi radi chodíme na raňajky alebo večere do Slovenského "MONDIEU".

Čo sa týka pláže, tak sme si veľmi obľúbili pláž Jumeirah, ktorá má dokonca aj vlastný hotel. Musím povedať, že v detskom bazéne sú 4 alebo 5 plavčíci, ktorí dohliadajú na absolútnu bezpečnosť detí vo vode.

Čítajte tiež: Láska ako z filmu: Ich vzťahu najskôr nedávali šancu, dnes krátko po svadbe čaká táto česko-slovenská dvojica bábätko!

Čo je pre nás rodičov jedno z najdôležitejších kritérií výberu miest pre deti. Servis, ktorý tento hotel ponúka, je extrémne vysoko a pritom sa tam cítite príjemne, všetci sú k vám veľmi priateľskí a úslužní. 

Treťou destináciou, ktorá je nášmu srdcu najviac blízka, je maďarský Balaton. Väčšinu času strávime práve tam. V lete je jazero plné lodí, ktoré sme si absolútne zamilovali. Všetky sú elektrické a na vode zažijete naozaj extrémny pokoj. Balatonfured je hlavné centrum turistiky. Večerná prechádzka po dlhej promenáde, ponúka turistom množstvo kaviarní, cukrární a obchodov. Nájdete tam naozaj všetko. My sme si obľúbili ich zmrzlinu, na ktorú niekedy čakáme v rade aj 30 minút. 

Moja najväčšia srdcovka na Balatone je však Laposa Birtok. Je to moderná vinárska reštaurácia v Badacsonyi, ktorá ponúka jeden veľký gastro zážitok. Reštaurácia sa nachádza na kopci s prekrásnym výhľadom na tyrkysové jazero a vinice, ktoré sú veľkou súčašťou tejto oblasti. Určite odporúčam toto miesto.