Presunúť na hlavný obsah

3 znamenia zverokruhu, ktoré na okázalé prvé rande nedostanete: Oveľa viac uprednostnia celkom obyčajné

Sex a vzťahy

Na niektoré ženy okázalé prvé rande zaiste funguje. Možno aj na väčšinu. No existujú aj tie, ktoré len chcú stráviť s dotyčným príjemný čas v príjemnom prostredí pri príjemnom a nezáväznom rozhovore. Na okázalosť, extravaganciu či netradičnosť si nepotrpia. Ste to práve vy?

Prvé rande rozhodne vie zanechať dojem. Či už ten v najlepšom svetle alebo aj v najhoršom. Dovolíme si však tvrdiť, že to nie je otázka toho, koľko do neho investujete po finančnej stránke. Zaiste sa nájdu medzi nami také, ktoré uprednostnia elegantnú reštauráciu, netradičný nápad, či dokonca extravaganciu, ale aj také, ktoré stavia na obyčaj. Nič špeciálne okolo nepotrebujú. Skôr je to o správnom mieste, čase a rozhodne o tej správnej osobe. O ktorých znameniach zverokruhu je reč? 

Mohlo by vás zaujímať: 4 znamenia, ktoré vo vzťahu zostanú, aj keď trpia: Bolesť skrývajú za úsmevom

Rak 

Rak ako emocionálne, výživné a citlivé znamenie je najšťastnejší v intímnom, teplom, ničím nerušenom prostredí s dotyčnou osobou, aby ho mohol spoznať na tej najhlbšej úrovni. Takže pokojne mu stačí ako prostredie na prvé rande pizzeria. Extravaganciou pri prvom rande pre nich je už len ohromenie z dotyčnej osoby. Skôr než pri drahej fľaši šampanského a krevetách sa porozpráva pri vychladenom pive a hamburgeri s hranolkami. 

Čítajte tiež: 4 znamenia zverokruhu, ktoré robia najlepšieho krídelníka: Je to typ človeka, vďaka ktorému stretnete veľa nových ľudí

Panna 

Praktická a detailne orientovaná Panna vyzerá na to, že by ocenila extravagantné, okázalé prvé rande, ale opak je pravdou. Je to zemské znamenie, ktoré si oveľa radšej vychutná neformálne rande s neformálnym jedlom, napríklad aj na farmárskom trhu, kde si ešte aj popri tom, dobre nakúpi. Panna vás chce spoznať prostredníctvom smiechu, hlbokých rozhovorov a skutočnej interakcie, keď vás vidí v jej komfortnej zóne. A nie v koktailovom salóniku alebo nóbl reštaurácii v obleku. Keď svoje prvé rande s ňou zakončíte ešte aj kopčekom dobrej zmrzliny z miestneho stánku, bude to viac než dosť. 

Neprehliadnite: 4 znamenia zverokruhu, ktoré dokážu zvládnuť aj neveru, kto s vami zostane aj po prešľape?

Strelec 

Pri Strelcovi sa rozhodne tiež netrápte rezerváciou luxusnej plavby s večerou s trojchodovým menu. Tadiaľto cesta k jeho srdcu nevedie. Ak ako prvé rande navrhnete skôr horskú túru, prechádzku po parku, večernú tancovačku alebo len jazdu na bicykli, máte vyhraté. Teda za predpokladu, že vy sám si to budete užívať a nájdete so Strelcom tak spoločnú reč. Strelec si dokáže vytvoriť skutočne veľa muziky za málo peňazí, ako sa hovorí. Takže okázalosťou a strojenou pózou by ste to hneď na prvom rande pokazili. Najviac by dokonca ocenil, keby prvé rande ani neplánujete, ale sa rozhodnete priamo na mieste, kde pôjdete. 

Ste jedným z týchto troch znamení zverokruhu, ktoré si na prvé okázalé či extravagantné rande nepotrpia?

spolu hlasovalo 77 ľudí

Áno
65
Nie
12