Presunúť na hlavný obsah

Julia Volkova

herečka, speváčka
julia volkova

Julia Volkova

herečka, speváčka
Miesto narodenia:
Moskva, Rusko
Partner/ka:
Parvíz Yasinov
Vek:
36
Výška:
154 cm
Znamenie:
ryby
Povolanie:
herečka, speváčka

Kariéra

V šiestich rokoch začala chodiť do hudobnej školy, kde sa učila hrať na piano. Keď jej bolo deväť skúsila šťastie s konkurzom na členstvo v speváckom zbore neposedia a následne zvíťazila s ruskou ľudovou piesňou Oj, to ne večer. V neposedia tiež účinkovala Lena Katina z ktorej sa čoskoro stala Yuliina veľmi dobrá kamarátka.
Dovŕšením jedenásteho roku prestúpila na školu so zameraním pre nadané umelecké talenty.O tri roky neskôr bola nútená opustiť spevácky zbor neposedia, kvôli vekovej hranici.
Roku 1999 vyhrala konkurz do ruského hudobného projektu s názvom tATu, kde už bola vybraná Lena Katina, tak Yulia doplnila projekt, ako ho už všetci poznáme.
V tom istom roku bola aj prijatá do vokálneho oddelenia štátnej hudobnej školy.

ZaujímavostiV máji 2004 oznámila naplnenie vzťahu so svojím dlhoročným priateľom Pavlom Sidorova, čo spôsobilo mnohé diskusie, pretože Sidorov už ženu a dieťa mal.
Ich dcéra Viktoria Pavlovna Volkova prišla na svet 23. septembra toho roku, ale aj cez to sa Yulia rozhodla vzťah ukončiť a vychovávať ju sama.


Aktuálne je v dlhodobom vzťahu s rusko-americkým podnikateľom Parvízom Yasinovem, ktorému 27. decembra 2007 v 6:30 ruského času porodila syna Sama.