Začala som si so slobodným, sexi oteckom: Vtedy som ešte netušila, ako skončím...

Viktor bol pre mňa stelesnením dokonalosti. Muž, ktorého chce každá a ja som nebola výnimkou. Problém nastal vtedy, keď som zistila, že má dieťa.

Na začiatku mi úplne pomotal hlavu

Na začiatku mi úplne pomotal hlavu

Zdroj: Profimedia

Deti som nikdy nechcela a hoci som si to celé nevedela predstaviť, išla som do toho. Viktora som chcela, a to mi nemohlo žiadne dieťa prekaziť.

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 7 typov ľudí by ste mali zo svojho života postupne vyradiť: Možno sú práve oni zodpovední za vaše nešťastie

Začiatky v jeho spoločnosti boli presne také, po akých som túžila. Pozorný, galantný muž a neskutočné zviera v posteli. Potom prišlo mierne vytriezvenie v podobe dieťaťa. To však zďaleka nebolo najhoršie. Malú mal u seba iba občas, a preto som si na to zvykla. Nesnažila som sa za každú cenu a vedela som o nej len minimálne množstvo informácií. Jednoducho to bola jeho minulosť a mňa sa netýkala. Časom však naše vášnivé noci a večere prerástli do vzťahu. Práve vtedy nastal problém.

Toto som si predtým nevšimla

Keď mal Viktor u seba malú, vždy som sa na niečo vyhovorila, a trávila čas po svojom. Jeden víkend však vymyslel program v trojici, a tak som nemala na výber. Strávili sme spolu dva dni na horách a ja som ho tak prvýkrát videla v inom svetle. Malú sekýroval počas jedenia, lyžovania, jednoducho stále. Občas som mala pocit, že má z neho strach. Hoci poslúchala na slovo, ich vzťah nebol plný lásky, iba pravidiel. Keď som sa mu snažila dohovoriť, schladil ma s tým, že sa do toho nemám starať. Vraj je to jeho dieťa. Jeho reakciu som naoniec pripisovala stresu, ktorý mal v práci.

Čítajte: Takéto poníženie som nečakala: Partner ma požiadal o ruku skutočne nechutným spôsobom

Krátko na to ma požiadal, aby som sa ku nemu nasťahovala. Prvé dni boli fajn, ale časom som si začala všímať, ako veľmi je posadnutý tým, aby mal všetko pod kontrolou. Všetko malo svoje miesto a moje veci museli byť presne tak, ako to chcel on. Zašlo to až tak ďaleko, že na mňa vybehol len preto, že som niečo presunula. Citila som sa ako jeho dcéra, ktorá má rešpektovať pravidlá. Najhoršie bolo keď mi začal vyhadzovať na oči, že to je jeho byt, a preto je on ten, ktorý má právo na všetko. Bol to rodený despota, ktorý vyzeral na prvý pohľad ako milujúci partner. Posledná kvapka nervov u mňa pretiekla v momente keď mi povedal, že moje miesto je v posteli a o ostatnom rozhodne on sám...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba