Na jednu potravinu nedá vyšportovaná sestrička dopustiť: Pridáva ju takmer do každého jedla

Claire Maxwell vyštudovala zdravotnícku školu, stala sa sestričkou a možno aj preto si zamilovala zdravý životný štýl a fitness. Dnes je fitness bloggerkou a inšpiráciou pre mnohé ženy.

Na jednu potravinu nedá Claire dopustiť

Na jednu potravinu nedá Claire dopustiť

Zdroj: instagram.com/cguentz.gofit

Hoci sympatická Angličanka nikdy nepatrila k ženám, ktoré milujú nezdravé jedlo, či rýchle občerstvenie, so svojou postavou spokojná nebola. Nakoniec sa rozhodla vyskúšať ako jedna z mnohých BBG program, ktorý založila Kayla Itsines a cvičenie si zamilovala. 

Mohlo by vás zaujímať: Potraviny, z ktorých sa tuk ukladá najviac na zadku: K lepšej postave vám pomôže zmena stravy a tieto cviky

Dnes o cvičení bloguje, je inšpiráciou a má postavu, ktorú jej mnohé ženy v dobrom závidia. Okrem cvičenia nedá samozrejme dopustiť ani na zdravé a vyvážené stravovanie sa. Všimli sme si, že takmer do každého svojho jedla pridáva jednu potravinu, ktorá jej na ceste za dokonalou postavou pomohla a denne pomáha.

Avokádo

Práve túto chutnú potravinu nájdete na tanieri vyšportovanej sestričky najčastejšie. Pravdepodobne aj ona sama pozná mnohé benefity, ktoré v sebe avokádo ukrýva. Avokádo patrí medzi najzdravšie potraviny aj vďaka vysokému obsahu vitamínov C, E, K a zdravých tukov. Vďaka svojmu zloženiu vás zasýti na dlhšiu dobu a nepriberiete z neho. Okrem toho znižuje hladinu cholesterolu, obsahuje vlákninu, ktorá urýchľuje trávenie, zvyšuje imunitu a spolu so zeleninou pomáha telu absorbovať viac antioxidantov.

Claire si avokádo natiera na raňajky namiesto pomazánky, či masla na celozrnný plátok chleba.

Taktiež túto zdravú potravinu pridáva na obed do svojich zeleninových šalátov.

Ako skvelá desiata, či olovrant vás zasýti aj jeho tekutá verzia v zelenom smoothie.

Čítajte aj: Spoznajte tajomstvo štíhlych postáv Kendall Jenner a Gigi Hadid: Tejto aktivite sa venujú spoločne

Na večeru si zas skúste tak ako Claire pripraviť chutné guacamole. Tento chutný avokádový dip skombinujte so zeleninou, či ľahkou rybou.

Nachádza sa avokádo aj vo vašom jedálničku?

áno
87
nie
97
Hlasovalo: 184

Foto:
instagram.com/cguentz.gofit
Zdroj:
DD, sweat.slimclipcase.com

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba