Jedna zmena vo vašom režime a chudnutie bude jednoduchšie: Robte túto nenáročnú aktivitu po každom jedle

Ak nie ste veľkou fanúšičkou cvičenia, vyskúšajte toto. Vďaka jednej zmene časom schudnete a ani sa pri nej príliš nezapotíte.

Túto činnosť robte po jedle

Túto činnosť robte po jedle

Zdroj: Profimedia

Príjem správnych potravín je pre náš organizmus z dlhodobého hľadiska nesmierne dôležitý. Pokiaľ však chcete schudnúť a naštartovať trávenie, musíte spraviť aj niečo viac. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo sa stane s vaším telom, ak prestanete piť alkohol? Vďaka týmto pozitívnym účinkom sa ho budete chcieť vzdať nadobro

Všetci vieme, že cvičenie je skvelou formou, ako nadobudnúť vysnívané krivky. Ak sa vám napriek tomu do cvičenia príliš nechce, spravte pre svoje telo aspoň toto.

Prechádzka po jedle

Prechádzka je na prvý pohľad nenáročnou aktivitou, avšak so skvelým účinkom. Aj vďaka nej sa zbavíte niekoľkých kilogramov a v konečnom dôsledku sa vám poďakuje celý váš organizmus. Ak sa po každom jedle pravidelne prejdete aspoň na pár minút, jedlo ľahšie strávite, trávenie si prirodzene upravíte a hlavne sa budete cítiť lepšie a nebudete pociťovať únavu. Pohyb je pre telo tou najprirodzenejšou aktivitou a rýchlou chôdzou spaľujete bez toho, aby ste sa extrémne zapotili. Vyskúšajte tiež vymeniť výťah za schody a občas sa v kancelárii len tak prejdite. Dôležitá je pravidelnosť. Výhodou každej pohybovej aktivity je, že výsledky na seba nenechajú dlho čakať. 

Táto prechádzka nemusí byť spojená iba s obednou pauzou, ale môžete ju do vášho dňa zaradiť kedykoľvek. Najúčinnejšia je po ťažkom jedle, či neskorej večeri. Samozrejme, že si dajte záležať aj na tom, čo si naložíte na tanier. Čím pestrejšia a čerstvejšia strava, tým lepšie výsledky.

Čítajte aj: Chcete, aby bol váš žalúdok viac plochý? Potom zaraďte do svojho každodenného jedálnička týchto 5 potravín

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba