Presunúť na hlavný obsah

Spa na Bermudách

Feminity

Najlepší v Atlantickom oceáne, jeden z najlepších na svete. Reefs Hotel & Club na Bermudách sa pýši mnohými podobnými označeniami prestížnych cestovateľských magazínov. Rezort, ktorého každý kút má úžasný výhľad na oceán, si svoje skvelé meno udržiava predovšetkým vďaka ľuďom, ktorí v ňom pracujú - niektorí aj viac ako dve desaťročia.

Reefs Hotel & Club sa na vápencových útesoch hrdo vypína už od roku 1947. Jeho nenapodobiteľnú atmosféru v klasickom bermudskom štýle pomáhajú vytvárať mnohé jedinečné detaily, ktoré sa vo všeobecnosti považujú za luxus, ale tu sú samozrejmosťou. Celý rezort je orientovaný na západ, takže nech už sa ubytujete kdekoľvek, západ slnka si budete môcť vychutnávať plnými dúškami z vlastnej verandy každý deň.

A keďže vlastnú pláž s ružovým pieskom budete mať rovno pod nosom, na návštevu tej najkrajšej na Bermudách, ktorou je Horseshoe Bay, si asi ani nespomeniete. Ružovo-biele pieskové duny na Warwick Long Bay však za výlet určite stoja, rovnako ako metropola Hamilton, Royal Naval Dockyard so svojimi obchodmi a múzeami či vrak lode Cristobal Colón obľúbený medzi potápačmi.

Pre tých, ktorí radšej putujú k sebe samým, však budú zrejme zaujímavejšie tunajšie kúpele. La Serena Spa s ôsmimi liečebnými miestnosťami sú kráľovstvom terapeutiek z rôznych kútov sveta a s rôznym zameraním. S ich pomocou sa zbavíte stresu, napätia, bolesti v svaloch a vrások. Napríklad holistická terapeutka tvrdí, že toto prostredie má výnimočnú energiu, ktorú ona sama vraj dokonca využíva.

Okrem detoxikácie, masáží, zábalov, či boja proti celulitíde je medzi klientmi týchto kúpeľov mimoriadne obľúbená kúra proti vráskam. Trvá 75 minút a údaje z nezávislých klinických testov hovoria o tom, že už po jednej kúre je pleť pevnejšia o 54% a vrásky redukované dokonca o 94%. Vyskúšať sa to rozhodne oplatí. Keď už nie kvôli výsledku, tak kvôli pobytu na tomto nádhernom mieste.