Presunúť na hlavný obsah

Čo mužov najviac vzrušuje v roku 2011?

Zábava

Máte malé prsia, blonďavú hrivu a zmyselné pery? Potom máte šancu kraľovať rebríčku najpríťažlivejších žien roku 2011. Práve tieto atribúty totižto spĺňa súčasná „voľba“ podľa pánskeho magazínu Maxim. Čítajte na FEMINITY, ktorá kráska porazila svojím telom a tvárou speváčky Katy Perry a Rihannu.

Herec Jason Statham je dieťaťom šťasteny. Randí  totiž s najkrajšou a najsexi ženou Rosie Huntington-Whiteley, ktorá v tomto roku vládne rebríčku najvzrušujúcejších žien roku 2011. Britská modelka a herečka, ktorá sa čoskoro objaví vo filme Transformers: Dark of the Moon, má dvadsaťštyri rokov a predvádza spodnú bielizeň pre svetoznámu značku Victoria’s Secret.


Modelka tak porazila minuloročnú víťazku Megan Fox. Možno jej k tomu pomohli i našpúlené pery, ktoré sú pre ňu charakteristické a príznačné. Malé prsia jej vôbec zo sebavedomia neuberajú a ako sama prezradila, nikdy nerozmýšľala nad silikónmi. Radšej si k bohatšiemu poprsiu pomôže kvalitnou push-up podprsenkou. Ukázať ich svetu jej nerobí žiaden problém, o čom nás táto modrooká mužská múza svojimi fotografiami nejedenkrát presvedčila.

Tmavovlasá Katy Perry na druhom mieste zastupuje v rebríčku tmavovlásky. Sympatická speváčka s výborným hlasom a talentom, ktorá minulého roku skončila v tomto rebríčku na tridsiatom siedmom mieste to dnes „vytiahla“ na striebornú medailu.

Ani bronzová kráska nie je na zahodenie. Rihanna je už v showbiznise skúsená a svoj módny štýl menila každým rokom. Majiteľka jedných z najkrajších nôh na svete, ktoré ma poistené na milión dolárov, očarila pánov, ktorí ju preto posunuli na tretiu priečku.

Megan Fox a Olivia Wilde obsadili štvrtú a piatu priečku rebríčka najpríťažlivejších žien Maxim Hot 100 roku 2011. Na predposlednom mieste skončila Lady Gaga a posledné miesto patrí brazílskej modelke Izabel Goulart. Kompletný zoznam najkrajších žien bude zverejnený 6. júna v americkom vydaní časopisu.
 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus