Presunúť na hlavný obsah

Kde môžete stretnúť našich hokejistov a futbalistov?

Zábava

Skvelý deň so športovými osobnosťami môžete zažiť aj vy! Už túto sobotu, 23. júna, zavítajú do Trenčína na výnimočné športovo-charitatívne podujatie Hviezdy deťom. Mierové námestie v Trenčíne sa premení na futbalový štadión. Na tomto turnaji je však okrem nominácie mužstiev známy aj víťaz – ním budú deti.

 

Štvrtý ročník podujatia Hviezdy deťom sa koná 23. júna od 14:00 hod. Osobnosti sa s deťmi stretnú na Mierovom námestí v Trenčíne, kde bude postavená plocha s umelým trávnikom a pripravený bude bohatý program futbalových aj nefutbalových atrakcií a rôznych súťaží pre deti aj dospelých.
 
Pre najmladších je pripravený detský kútik, ale aj bábkové divadlo a maľovanie na tvár. Pre starších veľké puzzle, škola futbalového freestylu, frisbee a kúzelník. Okrem tradičnej autogramiády bude k dispozícii aj fotostena s futbalovými hviezdami. Na námestí bude aj kadernícky salón, kde si môžete nechať spraviť účes podľa vašej obľúbenej futbalovej hviezdy. Na podujatí vystúpi zoskupenie Vertigo, ktoré je známe zo šou Československo má talent.
 
To najhlavnejšie počas celého tohto dňa však budú futbalové zápasy. Lídrom futbalového tímu hokejistov bude jeden z najlepších hráčov NHL Marián Hossa. Na súpiske prevládajú „strieborní chlapci“ z Helsínk, okrem Hossu sa na futbalové ihrisko postaví Branko Radivojevič, Tomáš Tatar, Andrej Sekera, Tomáš Kopecký, Ivan Baranka, Marcel Hossa, Richard Lintner, Mário Bližňák, Dominik Graňák a Róbert Petrovický ako brankár.
 
Futbalový tím budú tvoriť Marián Kello, Martin Škrtel, Miroslav Stoch, Stanislav Šesták, Filip Hološko, Juraj Kucka, Erik Jendrišek, Vratislav Greško, Róbert Mak, Marián Zimen a Adrián Guľa.
 
Viac informácií o tomto podujatí nájdete na www.hviezdydetom.sk.

- Najčítanejšie -