Presunúť na hlavný obsah

Keď v partnerstve dôjde k zmene

Radosť zažiariť

Kristína nám napísala milý e-mail o tom, ako by chcela stráviť príjemný deň a zažiť na vlastnej koži spoločne s priateľom Matejom, ako funguje zmenáreň pod názvom “Radosť zažiariť”. Obaja majú krásnych 28 rokov a pricestovali do bratislavského Polus City Center až z ďalekej Žiliny, aby si užili deň plný krásy a zábavy, o čom svedčí aj nasledujúca reportáž.

Príjemné popoludnie sme s oboma strávili v predajni s.Oliver, kde nám široká ponuka oblečenia tejto značky umožnila vybrať množstvo  variantov na letné  voľnočasové oblečenie, športovejšiu i pracovnú eleganciu. Po zásahu stylistky Miroslavy Michalkovej, vizážistky Slávky Šokoťkovej a v objektíve skvelej fotografky Daši Šimekovej  tento mladý pár skutočne zažiaril a po celý čas si to užíval.

Kika a jej premena:

Kristínka má krásne kučeravé vlasy neobvyklej farby, ktorá dokonale kontrastuje s výraznými až neónovými odtieňmi oblečenia. A práve po takých sme v predajni značky s.Oliver siahli v tomto prípade.

Outfit 1

Tyrkysový top v kombinácii so žltým trenčkotom vyčaruje nezvyčajný a zaujímavý outfit, ktorý nepotrebuje ďalšie výrazné doplnky. Trendové hodinky so silikónovým remienkom sú ideálne na leto a vhodné aj do práce.Outfit2

Výrazne ružovú košeľu sme doplnili opaskom rovnakej farby, ktorý dodal modelu uhladenejší vzhľad. Malá kabelka s dlhým remienkom je univerzálnou voľbou najmä v letnom období a môžete ju nosiť krížom alebo len tak na plece.  Outfit 3


Neónové odtiene sú momentálnym horúcim trendom a sú obľúbené nielen medzi mladými. V predajni s.Oliver sme našli práve takéto kúsky. V kombinácii príbuzných odtieňov ružovej, oranžovej a žltej Kristína doslova ožila a je isté, že takto oblečená neostane nepovšimnutá. Nebojte sa s neónovými farbami zaexperimentovať aj vy a uvidíte, že Vám pozdvihnú náladu na celý deň!


Matej a jeho premena:

Outfit1

Na bežný deň mladého muža je najvhodnejšia ľanová košeľa, ktorá môže byť elegantná aj športová zároveň. Je dôležité nezabúdať, že pánsky outfit robia zaujímavým rôzne doplnky akými sú opasky, tašky, šatky, okuliare či hodinky.  Kvalitný výber nájdete práve v predajni s.Oliver v Poluse. Takže smelo do toho!Outfit2


Značka s.Oliver má vo svojej ponuke nielen džínsy a rôzne tričká a košele, ale aj zaujímavé športovo – elegantné saká. Nás zaujalo toto s ozdobnou vreckovkou, ktorá môže a nemusí vykúkať z vrecka a vytvárať tak zaujímavý detail na inak klasickom a jednoduchom outfite.Krásny a milý pár, čo poviete?


Polus City Center chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou  prispieť  k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne” Radosť zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s krásnym darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2013 vyberieme 20 z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.