Presunúť na hlavný obsah

Ako zmeniť IT-čkára

Radosť zažiariť

Ďalší pán v našej Polus Zmenárni je Peter. Je to typický ITčkár, ktorý má rád neformálnosť a nosí zvyčajne pohodlné, skôr športovejšie oblečenie. Priateľka Simona ho chcela prekvapiť a preto ho prihlásila do rubriky Radosť zažiariť. Cieľom našej premeny bolo obliecť ho casual, čiže “nedbalo elegantne”, no najmä aby sa cítil v oblečení príjemne a pohodlne.

V unikátnej predajni Tailor Made v Poluse mu naša stylistka Miroslava Michalková vybrala práve oblečenie tohto typu. Podarilo sa spojiť špičkovú kvalitu originálnych košieľ, sák a oblekov a doplniť ich šálmi a šatkami, ktorých majú v tejto predajni neúrekom.


Ako prvý outfit sme zvolili tmavo modrý slim fit oblek, doplnený bielou košeľou a pánskou šatkou spolu s vreckovkou. Veľmi módnou a obľúbenou variantou kravaty je šatka tzv. ascot, ktorý sa viaže na špeciálny uzol. “Nebojte sa vzorov a farebnosti. Veľmi módne je skombinovať aj tri vzory – bodky, pásiky a káro navzájom. Dôležité je, aby spoločným prvkom týchto vzorov bola napríklad rovnaká farebnosť, veľmi obľúbená je čierno-biela kombinácia.” hovorí Mirka.


Pri druhom outfite sme využili Peťove obľúbené tmavomodré nohavice a ukázali mu, ako ich môže efektne nakombinovať s kvalitnými kúskami z predajne Tailor Made. Bielo-modrá károvaná košeľa, doplnená príjemným bavlneným tmavo-modrým šálom, vytvára spolu s tmavo-modrými nohavicami jednoduchý a pohodlný outfit, vhodný na každý deň. Páni, nezabúdajte, že ku tmavomodrým športovo-elegantým nohaviciam sa do práce nosia hnedé a nie čierne kožené topánky, ideálne s podrážkou bez výrazného dezénu. Ku takémuto outfitu nie je podmienkou šnurovacia obuv, obľúbené sú tzv. “našuchovačky”.Polus City Center chce dopriať svojim zákazníkom radosť a chce i takouto formou  prispieť  k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenáreň ”Radosť zažiariť”. Stačí ak pošlete svoju fotografiu na zmenaren@poluscitycenter.sk a možno zažijete skvelý fashion day aj vy .

Takže páni neváhajte ani vy a prihláste sa do zmenárne, alebo vás môžu prihlásiť vaše polovičky. Do konca roka 2013 vyberieme ešte mnohých z vás, ktorí sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudnite,  Polus ponúka mnoho skvelých dámskych a  pánskych módnych značiek.