Presunúť na hlavný obsah

Čo urobí s chlapom "divy"?

Radosť zažiariť

Do zmenárne v Poluse sa nám denne hlási mnoho žien, slečien a sem tam nejaký muž. Vždy, keď vybrané dámy prídu do zmenárne, majú trému, nevedia čo ich čaká, pozorujeme na nich napätie a stres. Pán Peter bol však úplný opak. Je to príjemný 50-ročný muž, tichý, skromný a stále sa usmieva.

Až  pri osobnom stretnutí nám došlo, prečo komunikoval iba písomne mailom alebo sms-kou. Je totiž nepočujúci. Tento skromný, usmievavý muž nám však priniesol  úžasnú pozitívnu energiu. Po chvíľke sa z neho vykľul veľký elegán, ktorý si styling a fotenie skvele užíval.  Peter pracuje v zdravotníctve a do zmenárne v Poluse sa prihlásil, lebo chcel poradiť ako sa moderne obliekať, aké farby nosiť a ako zvoliť doplnky. Tomuto elegantnému a jemnému pánovi sme vybrali predajňu značky OTTO BERG a naša stylistka Mirka Dobiš Michalková tu pre neho vybrala oblečenie na rôzne príležitosti.


Ako prvý outfit sme zvolili výborne padnúci čierny oblek, ktorý sa hodí na rôzne príležitosti. Investícia do čierneho resp. iného tmavého obleku sa naozaj oplatí, keďže je to najnadčasovejší kúsok pánskeho šatníka. My sme ho doplnili farebnou fialovou košeľou a kravatou tón v tóne. Nesmeli chýbať ani kvalitné čierne kožené poltopánky na šnurovanie a príručná pánska taška, ktorá je vhodná na všetky osobné veci a ocenia ju páni každého veku.V zimnom období sa nebojte doplniť oblek elegantným tmavým kabátom, ideálne vlneným, ktorý nielen skvelo  vyzerá, ale Vás aj zahreje. Nosia sa jednoradové aj dvojradové zapínania a vysoké límce. V prípade, že nosíte šál, máte na výber či ho uviažete okolo krku a konce šálu skryjete pod kabát, alebo ho necháte ležérne prehodený cez kabát.Keďže pán Peter nosí veľmi rád aj športovú eleganciu, vybrali sme mu aj ležérne sako s lakťovými záplatami, ktoré je možné kombinovať s tmavými džínami. V predajni OTTO BERG nájdete takéto saká v rôznych farebných a materiálových prevedeniach a keď ich doplníte vhodným šálom a pánskou kabelkou, naozaj nik nebude pochybovať o tom, že sa v trendoch vyznáte na jednotku!Polus City Center chce dopriať svojim zákazníkom radosť a chce i takouto formou  prispieť  k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenáreň ”Radosť zažiariť”. Stačí ak pošlete svoju fotografiu na zmenaren@poluscitycenter.sk a možno zažijete skvelý fashion day aj vy .
Takže páni neváhajte ani vy a prihláste sa do zmenárne, alebo vás môžu prihlásiť vaše polovičky. Do konca roka 2013 vyberieme ešte niekoľkých z vás, ktorí sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudnite, Polus ponúka mnoho skvelých dámskych a  pánskych módnych značiek.