Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa, čo so sebou Michael Douglas urobil! Neuveríte!

Zahraničné celebrity

Herec Michael Douglas má veľa dôvodov na to, aby vo svojom veku 69 rokov vyzeral zle. Búrlivý život, alkohol, preflámované noci a rakovina sa dokážu neúprosne podpísať pod vzhľad. Na nedávnom odovzdávaní cien Emmy však Michael neskutočne žiaril a vyzeral o dvadsať rokov mladšie.

Michael Douglas už v minulosti absolvoval omladzovacie procedúry. Bolo to pred svadbou s o 25 rokov mladšou herečkou Catherine Zeta Jones. Zákroky si nechal urobiť pár týždňov pred narodením ich dieťaťa a pár dní pred premiérou filmu, v ktorom účinkoval. Okrem botoxových injekcií sa špekuluje o celkovom facelifte a dokonca o výplniach pier. Omladzovanie podstúpil šalamúnsky, objednal si apartmán v hoteli neďaleko svojho bydliska a lekára zavolal tam. Strávili tam spoločne niekoľko hodín. Výsledok bol vynikajúci a Michael vyzeral výborne.

Sexidol zradilo zdravie

Žiaľ, vek šiel ďalej a okrem bežných životných starostí ho zradilo zdravie a slávny herec ochorel na rakovinu. Fotografie z tohto obdobia sú naozaj nelichotivé, ale aj vďaka podpore svojej manželky sa mu podarilo boj so zákernou chorobou vyhrať. Takéto vážne ochorenie sa však podpíše aj na vzhľade. Michael viditeľne zostarol, prehĺbili sa mu vrásky, schudol. Postupne sa však dostáva do formy a žiari ako sme na neho zvyknutí. Sexidol, ktorý lámal ženské srdcia po celom svete, istý čas bol dokonca závislý na sexe a dokázal "zbaliť" jednu z najkrajších žien Hollywoodu, opäť exceloval na filmovom plátne a dokonca získal cenu Emmy. Nedalo sa nevšimnúť, že na slávnostnom večere pri príležitosti odovzdávania ocenení vyzeral oveľa lepšie a mladšie ako predtým.

Opäť je za tým Catherine?

Tento rok sa objavili špekulácie o odlúčení manželov, avšak nepodnikli žiadne kroky, ktoré by mali viesť k rozvodu. Pravdepodobne boj o manželku a slávnostná premiéra nového filmu inšpirovali herca k ďalším zákrokom na omladenie. Pri príchode na pódium bolo vidieť, že jeho pohyby už nie sú mladícke, ale v tvári vyzeral naozaj neporovnateľne. Posúďte sami.

Herečka Catherine Zeta Jones stála po manželovom boku v ťažkých chvíľach, keď bojoval so zákernou chorobou. Dnes žijú údajne oddelene. Prvé omladzovacie procedúry absolvoval herec pred sobášom s Catherine, ktorá je od neho o 25 rokov mladšia.

- Najčítanejšie -