Presunúť na hlavný obsah

Keď šaty sadnú lepšie ako na figuríne. To je deň!

Radosť zažiariť

Aj vy hľadáte išpirácie na jarnú módu? Poďte sa teda s nami pozrieť na horúce tipy priamo z bratislavského Polusu. Aj pre pani Katku, účastníčku ďalšej zmeny, sme vybrali jarné kúsky a vyčarili z nej razom novú ženu!

Katka má jemné svetlé vlasy, ktoré potrebovali oživiť, zvýrazniť farbu a lesk a hlavne kvalitný strih. Toto všetko zvládli opäť v Štúdiu krásy PIEROT v  Polus City Center a hairstylista  Filip Píška vytvoril Katke veľmi prirodzený a variabilný účes, keďže táto dvojnásobná mamička nemá na každodennú úpravu mnoho času.

Katka je veľmi jemný typ, má svetlú pleť a svetlé oči, ktoré si pýtali zvýraznenie aj vzhľadom na fakt, že nosí dioptrické okuliare. Stačil kvalitný make-up a výsledok bol ohromujúci. Naša vizážistka Veronika Vargová to zvládla naozaj za pár minút.

V Polus City Center sme našli jarné kolekcie v takmer všetkých obchodoch. Tentokrát sme sa rozhodli premenu vyskúšať v cenovo rôznych kategóriách značiek. Ako prvé sme zamierili do predajne známej svetovej značky TOMMY HILFIGER. Boli sme nadšení farbami, ale aj netradičnými vzormi s akými sa bežne v obchodoch nestretávame. Vybrali sme takmer okamžite tento oufit zložený z letných šiat, sačka, kabelky aj sandálok tejto značky. 

Ako druhú sme navštívili cenovo dostupnejšiu značku ORSAY. Už pri letnom pohľade na výklad nám bolo jasné, že jar je v plnom prúde. Kvetinové šaty priam nabádali na vyskúšanie. Čo poviete? Ktorá z nich je živá?
Kvetinový vzor sme našli nielen na šatách, ale aj na padnúcej blúzke, ktorú sme doplnili bielymi nohavicami s pukmi a tmavomodrou kabelkou.

Tretí outfit z predajne D´FASHION strednej cenovej kategórie sa hodí na mimoriadnu príležitosť. Saténové prevedenie šiat ich predurčuje na večerné udalosti akými sú rôzne kultúrne predstavenia či večierky. Práve z tohto dôvodu sme siahli po priehľadných čiernych pančuchách a čiernych lodičkách z jarnej kolekcie predajne Baťa. Dáma na pohľadanie!

Polus City Center chce aj v tomto roku dopriať svojim zákazníčkam radosť a chce i takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť  zažiariť”.

Ak chcete aj vy zažiť atmosféru našej zmenárne, stráviť skvelý a zábavný deň v Poluse, domov odísť krásne nalíčená, učesaná, plná dojmov a módnych inšpirácií, navyše aj s malým darčekom, PRIHLÁSTE sa! Jednoducho napíšte nám email na adresu zmenaren@poluscitycenter.sk, uveďte svoje meno, bydlisko, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme viac, ako dve desiatky z vás, ktoré sa zmenia vďaka Polusu. A nezabudneme ani na pánov, pretože Polus ponúka i mnoho skvelých pánskych módnych značiek.

Myslíte si, že premena pani Katky sa naozaj vydarila?

spolu hlasovalo 127 ľudí

Áno
123
Nie
4

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe