Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton a tajomstvo, ktoré túžia odhaliť milióny ľudí: Táto nezvyčajná vec im leží v žalúdku!

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton sa v rámci kráľovského pôsobenia musela začať obliekať striktnejšie. Paradoxom však je, že jej až pričasto nadvihne šaty vietor a Kate sa tak nevyhne malému faux pas. A práve to láka milióny divákov!

Po tom, čo Kate Middleton zaujala miesto po boku princa Williama, jej život sa otočil o 180 stupňov. Prišla o súkromie, musela zabudnúť na obľúbené večierky a rapídnou zmenou prešiel aj jej šatník. Kate totiž musí dodržiavať kráľovskú etiketu, v rámci ktorej má presne stanovenú aj dĺžku šiat či sukne. Podľa magazínu nowmagazine.co.uk bola Kate už párkrát rozrušená kvôli tomu, že ju mnohí považujú za cudnú a jej štýl obliekania je podobný tomu, ako sa obliekajú babičky.

Kate sa netají tým, že chce byť pre princa Williama sexi

Je zaujímavé, ako často sa Kate nadvihne sukňa a to práve počas dôležitých udalostí za prítomnosti fotografov z celého sveta. Verejnosť tak mala pár razy možnosť nahliadnuť Kate pod sukňu. Spodnú bielizeň však nikdy nevidela. Jej stehná i zadoček obdivujú po celom svete a je to práve istá forma nedostupnosti, ktorá ju robí pre ľudí ešte atraktívnejšou. V súkromí je však Kate údajne úplne iná a upúšťa od formality.

Kate nakupuje luxusné kúsky od prestížnych svetových dizajnérov, ale aj bežne dostupné značkové oblečenie. Vždy, keď sa prevalí, odkiaľ má šaty alebo celkový outfit, priestory obchodov tejto značky praskajú vo švíkoch. Podobne je to aj s e-shopmi, ktoré neraz zaznamenali pád serveru v dôsledku preťaženej siete. Jediné, čo doposiaľ nie je známe je značka jej spodnej bielizne, ktorá by veľa napovedala o jej štýle i intímnom živote.

Počas tehotenstva inklinovala k dizajnérke menom Lorna Drew, od ktorej mala špeciálnu spodnú bielizeň pre tehotné ženy. Na to, v čom sa však ukáže len princovi Williamovi si musia jej obdivovatelia ešte nejaký čas počkať. Otázne je, či vôbec niekedy prezradí túto intímnu záležitosť. Zatiaľ jediný, kto ju vyobrazil, bol maliar Nick Lord. Obraz sporo odetej Kate Middleton počas požehnaného stavu získal v rámci umenia významné ocenenie Sky Arts. Všimnite si detail v podobe spodnej bielizne leopardieho vzoru. Kate sa teda nezdá...

Ak vás zaujíma život Kate Middleton viac, prečítajte si knihu Kate - budúca kráľovná. Objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

Myslíte si, že Kate Middleton je v súkromí poriadna divoška?

spolu hlasovalo 447 ľudí

Áno
329
Nie
118

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe