Presunúť na hlavný obsah

Semifinále Elite Model Look 2014: Okrem slečien sa vo finále predstavia aj mladí muži

Modeling

Po úspešných kastingoch prestížnej modelingovej súťaže Elite Model Look 2014 sa uskutočnilo semifinále, v rámci ktorého sa do finále prebojovalo šesť slovenských dievčat a šesť mladých mužov. Nahliadnite spolu s nami do atmosféry tohto diania!

Feminity bolo exkluzívnym hosťom semifinále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014, ktorého je partnerom, a taktiež celodenného fotenia s prestížnym módnym fotografom Marcelom Gonzalezom – Ortizom. O styling sa postarala Sandra Žigová a účesy vytvoril Ján Molnár.

Novinkou súťaže je, že okrem slečien sa predstavia aj mladí muži. Spolu sa v nádherných priestoroch Pražského hradu začiatkom septembra predstaví 24 finalistov a finalistiek z Čiech a Slovenska.

Výber slovenských modeliek a modelov prebehol spomedzi 150 semifinalistov v Bratislave. Zmluvu s agentúrou Elite Model Management Bratislava sa podarilo získať 25 z nich. Do finále ich postúpilo dvanásť. Šesť dievčat a šesť chlapcov z celého Slovenska. Hosťom semifinále bola topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2014 topmodelka Michalea Kocianová. Fotoarchív Elite Model Management a reportáž mladej talentovanej módnej fotografky Patrície Kvasňovskej Vám odhalí viac.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus