Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: Inštruktorka pole dance, ktorá dokáže so svojím telom zázraky

Fitness

Každý pád v živote má svoj zmysel a v prípade novej tváre projektu Zviditeľni sa s FEMINITY to platí dvojnásobne. Krásna inštruktorka pole dance sa vďaka vášni a chuti robiť pre seba to najlepšie dostala to, o čom mnohí ešte len snívajú!

K pole dance sa dostala po ťažkom rozchode s priateľom, ktorý samozrejme vždy zabolí. Práve to je ideálny čas, začať sa venovať samej sebe a Nina Peráčková nebola výnimkou. Mladá, dnes už inštruktorka pole dance, by pred pár rokmi nepovedala, že bude tam, kde je dnes.

"Chcela som začať so sebou niečo robit, venovať sa iba sebe, získať sebavedomie a spevniť postavu. Obyčajné cvičenie v posilňovni ma prestalo baviť a hľadala som náhradu. Vždy som chcela tancovať, no nikdy som to nevedela. Potom som si vygooglila pole dance. Najskôr som bola skôr skeptická, no po prvej návšteve pole dance hodiny som s tým už neprestala. Bolo to niečo, čo ma opäť postavilo na nohy v zlom období, zdvihlo sebavedomie a dostalo do formy zábavnou formou," začala svoj príheh Nina, ktorá je dnes jednou z najtalentovanejších inštruktoriek na našom trhu.

Nina má vlastné štúdio No Limits v centre hlavného mesta a teší sa každému záujmu zo strany dievčat. "Stále si uvedomujem, že aj ja som začínala tam, kde ostatní. Aj ja som mala kedysi modré kolená, aj ja som mala svalovicu po každom tréningu. Snažím sa motivovať a posúvať ľudí ďalej, aby sa nevzdávali po prvých malých neúspechoch. Ako tanečníčka pole dance sa odlišujem od ostatných tvrdou pracou aj mimo štúdia, cvičením, rozťahovaním a takisto aj upraveným jedálničkom," prirodzene dodáva.

Mladá inštruktorka pole dance sa neustále zdokonaľuje a čerpá inšpiráciu od zahraničných inštruktorov pole dance. Návštevy workshopov sú teda súčasťou toho, čo robí, keď práve nevyučuje. a dodáva: "Mojím hnacím motorom je to, že je stále možnosť sa zlepšovať a vymýšľať vlastné autorské prvky/triky, ktoré vám už nikto neprevezme. Takisto aj neustály stúpajúci počet zákazníčok a pozitívnych ohlasov. Chcela by som svoje štúdio rozšíriť o ďalšie zaujímavé hodiny, ktoré na Slovensku ešte nie sú a po čaše aj zväčšiť štúdio a chodiť na workshopy po Slovensku."

"Najviac milujem pocit, keď po pár tréningoch moje zákazníčky zistia, že to, čo na prvom tréningu len obdivovali, už na treťom vedia s prehľadom. Milujem ten pocit, keď sa z utiahnutých žien stávajú ženy sebavedomé, šťastné a samy so sebou spokojné," hrdo dodáva Nina, ktorej excelentné cviky si môžete pozrieť nižšie.

Všetko o pole dance z pohľadu Niny Peráčkovej a najbližšie hodiny s ňou nájdete na Facebooku alebo priamo TU.

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

Páči sa vám to, čo dokáže so svojím telom inštruktorka pole dance Nina Peráčková?

spolu hlasovalo 296 ľudí

Áno
295
Nie
1