Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: Mladá podnikateľka, ktorá vidí každú nevestu ako jedinečnú bytosť

Zviditeľni sa s FEMINITY!

Medzi mladých ľudí, ktorí začali podnikať a chcú robiť len tú najlepšiu prácu, patrí aj Martina Tóthová, ktorá svoj život a prácu „zasvätila“ svadbám. Nevestám sa snaží ponúkať len to najlepšie. Posúďte sami.

 

Mladá podnikateľka Martina Tóthová síce vyštudovala právo, no vybrala sa úplne iným smerom. Už niekoľko mesiacov má otvorený svadobný salón Caroline's v Bratislave, kde prezentujee svoju značku svadobných šiat Caroline's. Ako sama hovorí, táto práca je najmä o tom, ako z budúcich neviest urobiť jedinečné princezné. „Od konkurencie sa odlišujem hlavne tým, že ponúkam svadobné šaty, ktoré sú jedinečné, krásne a zaručene ich neobjavíte v inom svadobnom salóne. Veď predsa každá žena je výnimočná a zaslúži si vyzerať viac, než očarujúco vo svoj veľký deň. My sa snažíme krásnymi šatami zvýrazniť jej jedinečnosť,“ predstavila nám svoje „tajomstvo“ Martina.

Mladá žena má však v rukáve ešte niečo, na čo môže byť právom hrdá a zaslúži si náš obdiv. „Táto práca je veľmi kreatívna, už aj tým že spolupracujem s renomovanými slovenskými návrhármi a dávam im možnosť ukázať ich talent, ktorý je podčiarknutý v ich modeloch. Aj tieto modely nájdete u mňa v salóne. Hlavne sa snažím priniesť na tento trh niečo nové a zároveň, aby to bolo cenovo prijateľné aj pre naše zákazníčky,“ pokračuje táto šikovná a krásna žena. Vo svojej predstave o podnikaní má jasno a presne vie, čo chce ženám priniesť: „Motto salónu znie luxus, ktorý si môže dopriať každá žena a toho sa chcem držať.“

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.