Zviditeľni sa s FEMINITY: Ich vášeň je neskrotná a pre svoju značku urobia čokoľvek

Návrhárske duo Milan a Klementina, pôsobiaci pod módnou značkou factory WTF?!, trávili posledné mesiace v Mumbai v Indii. Svoje pohodlie zahodili za hlavu a pustili sa do práce.

Prácu v Indii vníma dizajnérska dvojica ako investíciu do budúcna

Prácu v Indii vníma dizajnérska dvojica ako investíciu do budúcna

Zdroj: WTF?!

 

Známe duo Milan a Klementina nie je v módnom svete žiadnym nováčikom. Mnohí ich poznajú pod značkou WTF?! a ich špecifické modely si (nielen) na Slovensku našli svojich priaznivcov. V ich pracovnom živote však prišla zmena, keď sa presunuli do Indie, kde naberajú nové skúsenosti a najmä, snažia sa o rozmach značky WTF?!

Títo dvaja sa nikdy neriadili masovými módnymi trendami a do svojich modelov sa snažia zakomponovať vždy niečo nové a netradičné. A práve tu im India ponúkla nekonečné možnosti. Táto móda je totiž bohatá na rozmanité farby a úžasné doplnky. Milan a Klementina sa do nich zamilovali natoľko, že sa pokúšali preniesť ich aj do svojich nových modelov.

Do Indie prišli ako neznáma dvojica, no podarilo sa im niečo nevídané. Zaujali indické média a módny priemysel. Ich kolekcie nafotili na známych indických modelkách a spolupracovali s poprednými stylistami, fotografmi a vizážistami. Dokonca sa dostali aj do niekoľkých lifestylových magazínov. 

Viac o ich tvorbe nájdete na www.factorywtf.sk

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

Foto:
WTF?!
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba