Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: Šikovná návrhárka, ktorá robí ženy v deň "D" ešte krajšími

Zviditeľni sa s FEMINITY!

Dnes vám predstavíme mladú a talentovanú návrhárku svadobných doplnkov, ktorá svoj sen premenila na skutočnosť. Mária vyrába úžasné doplnky, ktoré skrášlia deň nejednej neveste!

Mária Verešová mala odmalička neutíchajúcu túžbu naplno realizovať svoje nápady a tlmočiť tak prostredníctvom práce svoju osobnosť. 

Jedno švédske príslovie hovorí: "Kto chce spievať, ten si vždy nájde pieseň." A ja som chcela naozaj veľmi. Aj keď som teda svoju „pieseň“ zatiaľ nepoznala, nechala som tomu voľný priebeh a nechala som sa inšpirovať, lebo som naozaj verila, že raz príde nápad, ktorý mi nedá spávať a začnem na ňom pracovať najlepšie ako viem, prezradila v úvode, kedy sme ešte ani len netušili, čomu sa bude táto žena venovať.

Ako to už býva, len človek, ktorý je presvedčený o svojich snoch môže niečo dokázať. Netreba však čakať, kým sa naplnia, pretože jediný, kto ich dokáže realizovať, sme my sami. Mária je toho živým dôkazom. „Páčia sa mi originálne kúsky, ktoré nemožno dostať všade. Som taký individualista, ktorý nerád splýva s davom a má prirodzenú potrebu odlíšiť sa. Keď príde nejaký veľký, ľahko dostupný módny hit, ktorého je zrazu všade plno, stráca to v mojich očiach na atraktivite.

Raz, keď som sa inšpirovala na zahraničnom portáli tvorbou rôznych kreatívnych dizajnérov, padla mi do oka fotka krásnej modelky v úžasnom závoji, ktorý sa úplne odlišoval od tých, čo som dovtedy videla na slovenských svadbách. Toľká krása, jemnosť, elegancia... Vedela som, že som práve našla svoju „pieseň“. 

Cieľavedomá žena, ktorá robí tie ostatné ženy ešte krajšie

Mária Verešová je mladá a krásna žena, ktorá mala presne stanovené ciele v oblasti svadobnej módy, respektíve doplnkov. Jej túžba robiť ženy v najkrajší deň v živote ešte krajšie sa jej naplnila a úsilie, ktoré do toho vložila jej vracajú zákazníčky v podobe spokojnosti. Nič jej však z neba nepadlo a ako hovorí: „Plná odhodlaní som sa začala vzdelávať v tejto oblasti, ešte viac zbierať inšpirácie, hľadať kvalitných dodávateľov, učiť sa od najlepších a poznávať ponuku zahraničných i tuzemských obchodov. Vo výsledku som bola veľmi prekvapená malým výberom tunajších obchodov. Preto sa stalo mojim cieľom prinášať dnešným nevestám niečo iné, originálne, a síce starostlivo ručne spracované svadobné závoje a ozdoby do vlasov jedinečného dizajnu odrážajúce najnovšie módne trendy. Po čase som okrem vyrábania závojov a ozdôb do vlasov, začala dovážať aj štýlovú kvalitnú bižutériu, vhodnú pre spoločenské udalosti, ktorá dokonale dopĺňa portfólio obchodu,“ prezradila s nadšením.

„Zbožňujem ten pocit, keď mi nadšená nevesta ďakuje a teší sa z mojich doplnkov ako malé dievčatko. Tie krásne emócie, ktoré idú zo slov mojich klientok, ktoré sú pred svojou svadbou už i tak plné lásky, a následne vďaka mojej práci aj plné radosti, že našli dokonalé kúsky pre svoj deň D... Tie emócie sú presne to, čo ma motivuje, a prečo ma moja práca napĺňa a naozaj baví,“ dodáva na záver Mária, ktorá prostredníctvom svojej práce skrášľuje životné momenty zaľúbených párov.

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

Svadobné doplnky Marieedesign

Svadobné doplnky Mariee design sú určené pre milovníčky žiarivého glamour štýlu, pre tie, ktoré nachádzajú krásu v jemnej elegancii, pre romantičky, ktoré milujú krajku, no i pre vintage víly, či moderné cool nevesty, ktoré sa neboja prísť s niečím extravagantným. To, čo klientky nášho internetového obchodu marieedesign.sk spája je túžba zažiariť a prezentovať sa vo veľkom štýle bez toho, aby na svoj outfit utratili pol majetku. Viac šperkov nájdete priamo na www.marieedesign.sk