Presunúť na hlavný obsah

Fifty Shades of Grey: Tieto kúsky spodnej bielizne vám zvýšia sebavedomie a dodajú odvahu

Móda

S dlho očakávaným uvedením filmu, ktorého predlohou bol svetový bestseller Päťdesiat odtieňov sivej od E. L. Jamesovej, prichádza prvá kolekcia spodnej bielizne a pyžám. Jedinečná línia je ako hlavný hrdina Christian Grey - záhadná a sexy.

Kolekcia zložená z 35 dámskych a 8 pánskych kúskov bude koncom septembra exkluzívne dostupná v  predajniach F&F. Priaznivcom svetového knižného hitu sa v týchto dňoch ponúka jedinečná príležitosť  vlastniť kúsok inšpirovaný Fifty Shades of Grey a vybrať si tak ten pravý „odtieň sivej“ len pre seba.  Nie ste fanúšik knihy ani filmu? Verte, že to nevadí, kolekcia vás dostane hebkými materiálmi i patričnou zvodnosťou. 

Jednotlivé kúsky dámskej línie pomôžu vďaka elegantnému dizajnu zdvihnúť ženské sebavedomie a získať odvahu mať svoj štýl. Sú navrhnuté tak, aby boli nástrojom zvodnosti, no ich výber v sebe zároveň zrkadlí momentálnu náladu a duševné rozpoloženie. Samozrejmosťou je dokonale padnúci strih a skvelá cena. Táto kolekcia spodnej bielizne usiluje o to, aby bola neoddeliteľnou súčasťou šatníka, pretože sa dokonale prispôsobí každému oblečeniu a stáva sa neviditelnou, zároveň nechá vyniknúť ženskú siluetu. 

Dámska bieliezeň je nežná i nesmierne zvodná. Presne ako Christianove osudové ženy Anastasia a Elena, po ktorých sú pomenované hlavné línie. Biela baby doll podprsenka s jemným slabomodrým lemovaným s plnými nohavičkami, ktoré sú na pozadí delikátne vypracované bielou priesvitnou čipkou, brazílske strihy a vintage inšpirácia, taká je Anastasia Key Charm.  Hravá a v tmavých tónoch je Elena Key Charm. Dáva vyznieť ženským zbraniam, kombinuje satén s čipku a provokuje najmä strihmi. Jednotlivé kúsky sú ozdobené aj drobným kľúčikom, ktorý symbolizuje vstup do Christianovej tajnej miestnosti. 

Pyžamové sety pre dámy sú jednoduché, prevažne v tmavých farbách s nápismy ako „Inner Goddess“ (Vnútorná bohyňa) a „Laters Baby“ (Neskôr zlato), čo bol obľúbený pozdrav na rozlúčku v knihe Fifty Shades of Grey. Dopĺňajú ich saténové nohavičky s mašličkami na bokoch, čierne kimoná a masky na spanie. Páni majú na výber z pyžám dlhých i krátkych a tričiek s nápismy  „Charlie Tango“, „Laters Baby“ či zberateľského, pre veľkých fanúšikov „Shades of Grey“. 

- Najčítanejšie -