Presunúť na hlavný obsah

Dvojnásobná mama strčí modelky do vrecka!

Radosť zažiariť

Pani Ivana, aj napriek tomu, že je na materskej dovolenke a stará sa o dve malé dcérky, vôbec nezaháľa. Spojila lásku k pečeniu so svojím výtvarným cítením a vo chvíľkach voľna pečie prekrásne a nápadité torty.

Ale o tých dnes písať nebudeme. Pozrieme sa, ako si užila chvíľky stylingu, vizáže a módneho servisu, ktoré jej doprial náš tím zmenárne v Poluse v  rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ.  Zmena imidžu nebola v Ivaninom prípade potrebná, zamerali sme sa skôr na vhodné prvky vzhľadom na postavu a Ivanu sme nastylovali elegantne a zároveň pohodlne. 

Pani Ivanka si v Salóne PIEROT v Poluse užila zaslúženú chvíľku pre seba a zároveň jej vlasy dostali  kvalitné ošetrenie, strih i oživenie farby. Jemné črty Ivankinej tváre podtrhla naša vizážistka Marcela Volentierová prírodnými farbami, ktoré nielenže pôsobia prirodzene a nenútene, ale vďaka zručnej práci vizážistky s tieňovaním dodávajú pohľadu hĺbku. 


Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková vybrala v nákupnom centre Polus rôzne modely v predajniach značiek TOMMY HILFIGER a DESIGUAL a nastylovala pani Ivanu na rôzne príležitosti. 

Pri výbere prvého outfitu v predajni TOMMY HILFIGER v Poluse sme kládli dôraz na pohodlnosť a dennú nositeľnosť modelu. Základom sú zimné semišové čižmy na nízkom podpätku, ktoré si zamilujú nielen vaše nohy, ale aj oči. Úzke nohavice úzkeho slim-fit strihu skvele dopĺňa dlhý kardigán, ktorý počas jesenných dní nahradí aj kabát. Veľká čierna kožená kabelka rovnakej značky je vzhľadom na objemnosť praktickým doplnkom pre každú ženu, čo chce mať vždy všetko poruke. 

Úplným opakom prvého outfitu je druhý, ktorý je vďaka výraznej a nevšednej potlači, typickej pre značku DESIGUAL, úplne neprehliadnuteľný. Vzorovaný kardigán dopĺňajú tiež vzorované legíny s aplikáciou len na jednej nohe. Čierne jednoduché čižmičky značky BAŤA sú čerešničkou na torte. Ak nemáte odvahu kombinovať rôzne vzory dokopy, ako vidíte na tomto modeli, pokojne siahnite len po jednom výraznejšom kúsku, ako sme my urobili  v treťom prípade.

Ak máte pred vzormi a divokou potlačou rešpekt, zvoľte napríklad takýto jahodový kabát, ktorý doplníte už len jednoduchými kúskami. Málokto vie, že aj takéto decentnejšie šaty či kabelky vhodné pre konzervatívnejšie dámy sú v ponuke značky DESIGUAL.  Outfit je opäť doplnený čižmičkami z predajne Baťa v Polus City Center.

Milé dámy, Polus City Center ponúka v mnohých predajniach skvelé módne jesenné i zimné trendy a my vám preto ponúkame nápadité reportáže z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Poluse. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@polus.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte pár z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte „Radosť zažiariť”.
PRIHLÁSTE sa!
Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.

Čo poviete na premenu, ktorú podstúpila pani Ivana?

spolu hlasovalo 11 ľudí

- Najčítanejšie -