Presunúť na hlavný obsah

Obdivovaná Adriana Lima otvorene o mužoch: Žiadny sex pred svadbou a na drahé dary zabudnite!

Zahraničné celebrity

Adriana Lima je snom mnohých mužov a objektom závisti ešte viac žien. A práve o pánoch sa kráska rozhovorila a niektoré jej vyjadrenia by veru nikto nečakal.

Na tému mužov sa už vyjadrovalo nespočetné množstvo žien a ani modelka Adriana Lima nie je výnimkou. V rozhovore, ktorý bol zameraný práve na silné pohlavie, prezradila aj to, čo by možno od nej nikto nečakal. V otázke lásky, vzťahov a toho, čo od muža očakáva jedna z najúspešnejších modeliek, má brunetka jasno.

Nebojte sa ma!

„Nemyslím si, že vyzerám desivo a preto nechápem, že sa ma niektorí muži boja,“ posťažovala sa Lima na margo svojich skúseností s mužmi. „Najdôležitejšie je, aby ste boli sami sebou. Ak ste hanbliví a nervózni, je to roztomilé, nemusíte sa hrať na niekoho iného,“ vysvetlila Adriana v rozhovore pre gq.com.

Žiarlivosť je viac ako vítaná

Adriana v sebe nezaprela ženu a jasne sa vyjadrila, že žiarlivosť je vo vzťahu veľmi dôležitá. Muž, ktorý takýmto spôsobom nereaguje na podnety z okolia je pre ňu nezaujímavý. „Mám rada žiarlivých mužov. Milujem žiarlivosť!“ prekvapila brunetka. 

Kamarátky sú tabu

„Nezaobchádzajte s nimi ako s mäsom a za žiadnych okolností s nimi neflirtujte,“ zdôraznila Adriana v rozhovore pre gq.com a popri tom aj nenápadne naznačila, že hovorí z vlastnej skúsenosti. Vo svete sexi modeliek to zrejme funguje tak, že sa vo vašom okolí postupne začnú objavovať aj ďalšie krásne ženy. Stále však ide o ženy, ktoré sa vedia ručne-stručne vysporiadať s mužom, čo balí ich priateľky. 

Džentlmen má zelenú

Hoci je brunetka svetová modelka a mohla by mať (takmer) ktoréhokoľvek muža na tejto planéte, dôležité je pre ňu najmä vystupovanie, čo by od krásky možno nikto nečakal. Pri ženách, ktoré dobre zarábajú je v dnešnej dobe bohužiaľ predpoklad, že ich zaujíma iba stav partnerovej peňaženky. Adriana v tom má však jasno. „Milujem staromódne spôsoby, ktoré idú od srdca. Otvorte mi dvere, keď vchádzame do reštaurácie, odsuňte mi stoličku, keď si idem sadnúť a samozrejme, keď sa vrátim z toalety, slušne sa postavte.“ Nuž páni, zvládli by ste to?

Dary iba z času na čas

„Ľudia si myslia, že peniaze a úspech sú jediné veci, ktoré ostatných zaujímajú. Preto vám nosia čo najdrahšie dary, aby zapôsobili. Prosím vás, nerobte to. Napíšte mi list, prineste kvety alebo len jeden kvet, niečo jednoduché,“ hlása do sveta Lima prostredníctvom spomínaného rozhovoru.  

Žiadny sex

„Keď spolu ideme na výlet, každý spíme v inej miestnosti. To je moje pravidlo číslo jedna,“ prekvapivo poznamenala modelka. Je o nej taktiež známe, že je katolíčka a sex pred svadbou neuznáva a zaryto tvrdí, že spala iba s mužom, za ktorého sa vydala.

 

- Najčítanejšie -