Presunúť na hlavný obsah

Slovenka, čo žiari medzi Japonkami. A nielen svojou výškou!

Radosť zažiariť

Petra je nádherná a výrazná mladá dáma. So svojim 181 cm výrazne vyčnieva medzi slovenskými ženami, ale medzi japonskými je úplnou raritou.

A prečo medzi japonskými? Lebo práve v Japonsku trávi Petra väčšiu časť roka, keď sprevádza svojho manžela pri jeho pracovných povinnostiach. Preto módu nakupuje rada práve na Slovensku, kde si vie vybrať  modely vhodné pre jej výšku, typ postavy a také, ktoré vyhovujú jej štýlu. Rada nakupuje práve v Polus City Center. Pozrieme sa, ako si užila chvíľky stylingu, vizáže a módneho servisu, ktoré jej doprial náš tím zmenárne v Poluse v  rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ. Zmena imidžu nebola v Petrinom prípade potrebná, zamerali sme sa skôr na vhodné prvky vzhľadom na jej vysokú postavu a vhodné módne kúsky.

Petra si v Salóne PIEROT v Poluse užila zaslúženú chvíľku pre seba a zároveň jej vlasy dostali  kvalitné ošetrenie, strih i oživenie farby. Hairstylista Filip odviedol skvelú prácu a Petra bola veľmi spokojná. Jemné črty jej tváre podtrhla naša vizážistka Veronika Vargová prírodnými farbami, ktoré nielenže pôsobia prirodzene a nenútene, ale vďaka zručnej práci vizážistky s tieňovaním dodávajú pohľadu hĺbku. 

Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková vybrala v nákupnom centre Polus rôzne modely v predajniach značiek LINDEX a JASMINE  a outfity na rôzne príležitosti. 

Petra je mladá mamička a so svojou 2 a pol ročnou dcérkou rada a často chodí na prechádzky. Dôležité je pre ňu preto vhodné a najmä pohodlné oblečenie, obuv. Týchto kritérií sme sa držali pri výbere prvého outfitu z novej kolekcie značky LINDEX a rozhodli sme sa pre pletené pončo tmavomodrej farby. To sme doplnili úzkymi džínsami strihu slim fit a klasickou bielou blúzkou, ktorú môžete v chladnejšom počasí vymeniť aj za sveter či dokonca tenšiu bundu. Hnedé jazdecké čižmy na nízkom podpätku a ladiaci klobúčik sme doladili v predajni značky Baťa.

V každej žene sa skrýva elegantná dáma a vhodným oblečením len podporíme to, čo už v nás je. Staroružová farba je veľmi femínna no zároveň nevtieravá a príjemná a aj z tohto dôvodu sme sa rozhodli pre klasické puzdrové šaty staroružovej farby. Doplnili sme ich šedou kožušinovou vestičkou s ombré efektom, jemnými čiernymi pančuškami a striebornou kabelkou. To všetko sme našli v predajni značky JASMINE opäť v Polus City Centre. Čierne elegantné lodičky s ihličkovým podpätkom sme doladili v predajni značky Baťa.

Keďže sa blížia vianočné sviatky a toto obdobie je plné rôznych večierkov a párty dopriali sme Petre výnimočný model na takéto príležitosti. Práve teraz sa nemusíte báť rôznych pokrývok hlavy a štól, ktoré počas celého roka len ťažko vytiahnete zo šatníka. Ako základ nám poslúžili metalické šaty z hrubšieho materiálu a zaujímavými doplnkami sme ich doladili na požadovanú príležitosť. Všetky kúsky sme našli v predajni LINDEX.

Milé dámy, Polus City Center ponúka v mnohých predajniach skvelé módne zimné trendy a my vám preto ponúkame nápadité reportáže z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj SKVELÉ TIPY na nákupy v Poluse. A tie, ktoré chcete tiež absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám jednoducho mail na radostzaziarit@polus.sk a uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju foto. Do konca roka 2014 vyberieme ešte pár z vás a spoločne budeme hľadať v Poluse nové jesenné a zimné trendové modely.  Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti. Preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.
PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk.

Páči sa vám premena, akú podstúpila Petra?

spolu hlasovalo 19 ľudí

Áno
17
Nie
2

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe